Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemelerinizi Bıraktığınız Yerlerin Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım...gerçekten çekmecenin içine bıraktığın malzemelerin çok düzenli olmuş...Şeniz güle güle kullan canım...

ben hala bulamadım.....mafoldumben

COK KULLANISLI İİ Bİ FİKİR BENCE.TATLIM O SET VAR YA ONUN MARKASI NE ACABA VE MEMNUNMUSUN O FAR SETİNDEN.:asigim:

Çok teşekkürler kızlar aysecikcik genelde bu çekmeceliler naylon satılan yerde oluyorr yani annem o tarz yerden almışş kaydirigubbakcemile3

Çok teşekkürler kızlar aysecikcik genelde bu çekmeceliler naylon satılan yerde oluyorr yani annem o tarz yerden almışş kaydirigubbakcemile3

naylon satılan yerde mi?...hani şu plastikçilerde mi yani?....aaa ben de oralara bakayım o zaman canım benim....iyi ki söyledin...Şeniza.s. firsatını bulup plastikçilere dalayım o halde...

Evet nayloncularda oluyorr bulursunuzz delikafadulden derli toplu duruyor en azından bide heryere sığıyor kullanışlı baya bii

çekmecelere dağılmış durumda duran (veya duramayan) makyaj malzemeleri çıkarıp çekmeceleri amacına uygun olarak kıyafetlerle doldurmak ve bunun yerine de çekmecenin üzerine 3-4 katlı bu çekmecelerden yerleştirmek...sonra da makyaj malzemelerini bu katlı çekmecelere düzenli yerleştirmek.....düşünmek bile sevindiriyor gerçekten...delikafadulden bir de plastikçilere bakayım...umarım bulurum böyle güzelini....:gitme:

ebru güle güle kullan canım.bende de var o çekmecelilerden ama onun işi ayrı. görevini balkonda icra ediyor. yatak odasında hoş durmuyor bunlar.sen bekarsın balım sana yakışır.
şu şeffaflar varya onlarda alıcam bende daha alıcam elim değmediki bir. sıra gelmedi onlara((

ay kizlar cok kullanisli bende türkiyeden aldim hemen eve gelir gelmez makyaj malzemelerimi yerlestirdim gercekten kiullanisli ve cok ciciler cekmeceli kutular tavsiye ederim

ebru süper olmuş kızzzdelikafaduldenkaydirigubbakcemile5
annene bravo,bildiğimiz soğan patatez çekmeceliğini iyi akıl etmişsositosositotoparlamış seni,görünümde çok hoş tatlımhihoyyyt

ya ne çok makyaj malzemeleriniz var her gün yapıyormusunuz benım bı göz kalemi rimel ruj alıgım var bi küçük çanta yetiyor:kedi:

çok hoşuma gitti canm :lepi:
bizimde vardı beyazı ama attık benneyaptımki akıl edemedim ki böyle kullanmayı :1ninca:

benim çok aşırı derecede makyaj malzemem olmadığı için makyaj çantam var küçük ona koyuyorum o da çantamda duruyo zaten :) :)

ama bulunan çözümler güzelmiş çekmeceler felan iyi fikir.............

slm kızlar..resimleri gördüm çekmeceler iyi fikir ama kalemler rujlar ojeler için falan iyi sadece..parfüm,deodorant,tonikler falan sığmıo içine,benimki gbi yaramaz küçük bide oğlunuz varsa makyaj masasını üstündeki tüm malzemelerle aynaya resim yapan,makyaj masanız olmuo artık Bnde kaldırdım herşeyi elbise dolabımın içine ve komidinin çekmecesi paso bana ait ama rahat olmuo masadaki kadar,minik bebeği olanlar dikkat!!bebeğiniz birbuçuk yaşını geçtiyse,sakın benm gibi uyuyakalmayın,makyaj malzemelerinize yazık olmasın bu arada,,bu çekmeceler dışında başka alternatif yol bilenler varmı???

bebish22..canım..baştaki sayfalarda bölüm bölüm ayrılabilen çantaların resimlerini bıraktılar arkadaşlar...oraya bak istersen canım....

Annem bulmuş direkt almış valla şeffaf olmaması bence daha güzel içindeki makyajlar gözükmüyo en azından ablam tşk.ederim kaydirigubbakcemile5

ebru süper olmuş kızzzdelikafaduldenkaydirigubbakcemile5
annene bravo,bildiğimiz soğan patatez çekmeceliğini iyi akıl etmişsositosositotoparlamış seni,görünümde çok hoş tatlımhihoyyyt

Valla anacım yemişim soğanı patatesi düzenli olsun istediğimi bulayım yeter kaydirigubbakcemile3

ebrucum cok düzenlı görunuyo eşyaların ıyı fıkır cekmecelre koymakkopuyorumnanaktan

Teşekkür ederim arzu ablacım gerçekten hoş fikir hem düzenli hemde istediğini bulabiliyorsun

çok hoşuma gitti canm :lepi:
bizimde vardı beyazı ama attık benneyaptımki akıl edemedim ki böyle kullanmayı :1ninca:

olsun hayatm tekrar alırsınn nolcak sanki opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…