Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemelerinizi Bıraktığınız Yerlerin Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bende karısıklık olmaması adına makyaj catalarıma koyuyorum allıklar bir yerde rujlar bir yerde farlar bir yerde oluyor :)

Son düzenleme:
livim o en alttaki farların taylorların mı bebeğim?
numune mi almıştın sen yoksa 5 grlıklardan mı canısım

kızlar ben de makyaj malzemelerimi koydugum yerleri paylaşayım dedim.. işte benimkiler :

kkibelem bu ilk fotodaki yuvarlak farların ne dadlum livde de aynısından var sanırım nedir baa da diyin yawww bakayım ben de

bende kursa gıderken kolaylık olsun malzemelrı tasımak dıe bunu almıştım ıykıde almışınm dagılmadan kolayca elımın altında bütün makyaj malzelemerım

ooff harika bişey bu yaaaaa çok güzeeellll 50 tl de bişey değil buna yaaaa

süper canım:lepi:

ilarzu bebegim onlar benim everyday minerallerim içinde base allık fondeten vb var sekercim taylorları posette istemıstım

anladım canım...gerçekten hoş duruyor.....bulabilirsem ben de resmini buraya bırakacağım....

bugün öğleden sonra evdeydim ve makyaj ürünlerimi düzenleyeyim dedim...dedim de dediğimi yapamadım....çekmeceyi açıp kapayınca bile malzemeler yer değiştiriyor.....:gitme:sizin kullandıklarınızdan hemen almak istiyorum ama bulabilirsem tabi ki....:1no2:

Arteezz ama ben seninkini goremedim yaa, sayfa acilmior goruntu yok yani

bende gildimmzemuszemus

benimde bunlarsüprizzzzz

knkaaaaaaaaa geldin ama tam geldin :1shok::1shok: pembiş çantana zaten bitiyorum biliyosun,şimdi tam gördüm...süper ötesi bişe bu yaaa :asigim::asigim: nerden buluyon anlamıyorum ki kokoş seni zemuszemus
o altın sarısına zaten ayrı bittim öldüm :lepi: o rengin hastasıyım,sana hastayım zate :jeyyar: zevkin her konuda süper cnm ciddi sölüyorum...
o güllü hele :))) knka çok tatlı yaa,içlerini niye açman yaaa meraktn ölürüm valla :)))

benmkiler yanmda degl şuan :1rolleyes: eklerim snraopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
buyrunn bakalimm bu da benim yeni makyaj ve taki dolabim..

süpersin :lepi: :lepi:
çok kullanışlı bu dolaplar arkadaşım bir benzerini yaptırmıştı kendine aynası filan daha büyüktü inanılmaz rahatladı odası toplantı resmen ortalık..
kendi evime geçsem bende yaptırıcam bu tür bişi..
sen hazır mı aldın dışardan yaptırdın mı ?

Asommmmmmmmmmmm bunlar müthis özellikle ikincisi icinide görebilirmiyiz :lepi:
bitanem yeni taşındım,taşındığım gün çekmiştim:kedi:içlerini makyaj ürünlerinde paylaşıyoruz,sadece kutular olsun dedimhihoyyyt..beğenmene sevindim hulicimŞeniz
kanka içleride çok güzel olm:jeyyar:teşekkür ederim benim bitanecik kankacım..la dur şımartma:kedi:senin zevkinide biliyoruz süslü hatun,yanında sıfır kalırız
asol pembeye oldum bittim cok kokosmus
livim çok saol canım,aslında o pembenin moruda varhihoyyytama bulamadım kutuların içinde kaldı:uhm:

AsOcum....makyaj kutuların o kadar hoş ki defalarca baktım...:1shok::1shok: güle güle kullan canım....

aSkiTocum....makyaj dolabın harika canım....yepyeni bir fikir edindim...teşekkür ediyorum...bizlerle dolabının resmini paylaştığın için...yeni fikirler edindik sizlerin sayesinde....opuyorumnanaktan dolabın fiyatı ne kadar canım?....fiyat hakkında da fikrimiz olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…