Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemelerinizi Bıraktığınız Yerlerin Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

aysecikcik

sağlıklıyım...yeter bana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
1.453
3

arkadaşlar....hepimizin az veya çok makyaj ürünleri var.....ben makyaj malzemelerimin bir kısmını çekmecelere,bir kısmını da kutulara bırakıyorum....fakat bu konuda istediğim düzeni henüz sağlamış değilim...yani bana hep dağınıkmış gibi geliyor....sizler makyaj ürünlerinizi nereye bırakıyorsunuz?...resimlerle gösterirseniz çok yardımcı olursunuz....şimdiden teşekkür ediyorum....

a.s.a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
heyy bu kutulara bayıldımmhihoyyyt
taşındıktan sonra bende eklerim artık:ecrin_bebek:

bu çekmeceli kutular gerçekten çok hoşmuş.....sanırım oldukça da kullanışlı olsa gerek....çekmecelerin her yeri plastik mi acaba?

bende de var en küçük boyundan. bir tane de daha büyüğünden arıyorum. koçtaştan almıştım ben. büyüğünden görmedim hiçbir yerde

kızlar bu kutulardan ben de kullanıyorum, ankara'da koçtaş, bauhous tarzı yapı marketlerde bulabilirsiniz.. fiyatı da 6-7 lira civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam

ama geçen ben de gittim koçtaşa o kutulardan aramak için bulamadım ya vida koymalık şeklinde var bulamadım yaa

benim de makayj malzemelerimi koyacak yerim yokkk maalesef

ayşecik iyiki açmışsın konuyu düşenceli sevgilim benim:)

canım bitanem benim....evde düzen hastasıyım ve düzenleyemediğim tek şey de makyaj malzemelerim oldu....dolaba bırakıyordum baktım ki çok yer tutuyor...en iyisi yatak odasının çekmecelerine bırakayım dedim...bu defa da çekmece alanım daralmaya baçladı ve oralara bıraktığım eşyalarım açıkta kaldı...üstelik makyaj ürünlerim hep dağınık duruyor...sonrasında düşündüm ve sizlere sormayı uygun buldum ilarzucum....

bu çekmece kutuları migrosta bulabilir miyim ben?

:hooray: bende böle çantaya koyuyorum hem daha saglıklı oluyolar hemde düzenliiivereliniortak

Eklentiler

• $Resim%20024.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 155
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…