Makyaj kursu

xeno

Carpe Diem
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.614
4
Arkadaşlar doğru yere konu açmamış olabilirim, eğer öyleyse öncelikle özür dilerim. Ben makyaja pek düşkünüm her kadının olduğu gibi. Gel gelelim bir o kadar da makyaj yapma özürlüyüm. İzmir'de bildiğiniz makyaj kursu var mı???

cnımın içi bende izmirde oturuyorum bende senin gibi makyaj kursu arıyorum=)

makyaj kursu aramak yerine kozmetik mağazalarında parfümerilerde görevli kızlardan yardım alabilirsin bence. hem makyaj yapıp hem de nasıl uygulama yaptıklarını anlatıyorlar. bunun için kursa para vermeyin bence. evde kendi kendinize deneyerek pratiklik kazanabilirisniz.a.s.

izmirde alsancakta izmiri bilenler bilir garı geçtikten sonra tekel durağı var hocazade camiye doğru giderken...sanıyorum orda veriyorlar...

Makyajda en önemlı konu cildinize dogru ürün kullanmak ve ne aradıgınız tabıkı,artık kıyafete uygun makyjlar deil yüzünüze giden makyajlar moda.ben cilt ve makyaj uzmanlığı yaptım 4 sene sormak istediginiz varsa her zaman açığım

merhaba konu açılalı çok olmuş ama makyaj kursu arıyorum bende hem kendim öğrenmek için hemde elimde sertifikam olsun belki bunla ilgili bir yer açabilirim die düşünüyorum :)

çok güzel makyaj yaptığım söylenir çevrem tarafından çok beğenirler..hatta bir güzellik merkezinde güzellik uzmanı bir bayan sordu makyajınız süper olmuş siz mi yaptınız çok başarılı bravo diye....ama ben ebru gündeş in makyözü gibi makyaj yapabilmeyi çok isterdim...müthiş değiştiriyor kadını ya..

lütfen baana da yardımcı olun ben küçük bir şehirde yaşıyorum o yusden de kurs gibi bi şansım yok.. beceriksizim bu konuda ve ondan da beteri ne kullanmam gerektiğini bilemiyorum ürün olarak çok pahalı bişey alamam ki zaten burda bulamam :) eyeliner ve far kullananlara hayran kalıyorum.. nasıl tercih ediyorlar farlarını bilemiyorum hiç sizin bana önerebileceğiniz bi malyaj seti var mı öncelikle yardıma bu konudan başlamalıyım ben.. farda sim olsun istemiyorum ama mat olsun da istemiyorum.. bana yardım ederseniz çok sevinirim tşk ederim.. örneğin bu makyaj seti çok hoş bunun gibi ya da bu neyse bunu önerir msiniz..

strawberyde makyaj paletleri indirime giriyor ordan bakabilirsin canım hemde evine postayla geliyor

ALTIN BİLEZİK KURSLARI'nda makyaj eğitimi veriliyor. Eğer kendime yapmak için ya da profesyonel olarak çalışmak için bunu yapıcam derseniz önereceğim yer kesinlikle burası.

kızlar mrb. ben istanbuldayım. profesyonel makyaj uzmanlığı kursuna gidiyorum. yunus eğitim estetisyenlik kursuna. kryolanın makyaj artistleri girio derslere. inanılmaz ufuk açıcı ve donanımlı ders içerikleri. seminerleri falan da oluyor yabancı makyaj artistleriyle. ben zaten makyöz olarak çalışıyordum, ama daha birkaç hafta olmasına rağmen derslere başlayalı, makyözlğün bambaşka bişi olduğuna kanaat getirdim. www.yunusegitim.com'dan detaylı bilgi alablırsınız.

Kozmetik mağazalarına ne kadar çok giderseniz o kadar tüyo öğrenirsiniz ama ordan bişey almadan çıkmayı başarmak bence imkansız,o zaman da tüyolar çok pahalıya geliyor

ben istanbulda yasıyorum ve makyaj kursuna giidiyorum ismeğin kursuna hemde gayette verimli dünya kadar para vermenin bi anlamı yok bence yakınlarınızda belediyenizin böyle kursları varsa bi aarstırın

istanbul'da oturanlara ben yardimci olabilirimzemuszemus
Merhabalar Îstanbul anadolu yakasında oturuyorum. Makyaj kursu ariyorum. Bikac yerle görüştüm ve kafamı çok karıştırdılar hem profesyonel makyaj hem de kalıcı makyaj ogrenmek istiyorum. Onerebileceginiz bir yer var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…