Makyaj Günlüğü - Moda, güzellik blogu

DingiltereKralicesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.746
10
Daha önce hcr35 kullanıcı adı ile paylaştığım videolarımın tamamını ve daha fazlasını kişisel blogumda bulabilirsiniz.

Makyaj ürünleri, fotoğraflar, videolar, hayatın içinden, bakım, güzellik, moda,... her konuda paylaşımlarımı blogumdan devam ettiriyorum.

Sizleri de blogumda görmekten mutluluk duyacağım buyrunnnnnnnnn

Makyaj Günlüğü şutarafagitti

yaaa cnm çok begendim sayfanı..ama o yemek resimleri hiç iyi olmamış yaaa gece gece öldürdü benii canım çok istedi şahanelerrrr:):):)

Hacercım yaa burası belkı sorulcak yerdeıl ama o acılı fırca farları karıstrdıgın fırca markası ne numaraları varmı ne dıyıp alıcam ben yaa benım hıc fırcam olmadı hep aplıkatorle karıstrma yapıyorum yapmaya calsııyorum yada lutfen bana cvp yazda bugun alısverıse cıkıcam alayım ya

Amin hacercimm inşallahh bir dahaa depremlerr yaşamayalımm canımmm
Yüzünee uyguladığınn fondoten ve pudranınn numaralarıı ve markalarıylaa birliktee öğrenebilirmiyimm canımm
sitenn çokk güzell bu arada

bloğun gerçektende çok hoş olmuş
hayırlısı olsun...
daha öncede bakmıştım ama yarım kalmıştı bugün biraz daha inceleme fırsatım oldu..
makyaj tekniklerin gerçektende çok güzel:hooray:
ayrıca değişik fikirler edindim kendime bilesinyerimseniben
göz makyajına bende bayılırım,detaylarla uğraşmak hoşuma giderkaydirigubbakcemile5
ayrıca rimel sürmeden önce kirpiklere allık sürmekte pek hoşuma gitti:lepi:

merhaba hacer makyaj konusunda yetenegin cok süper tebrik ederim.yalnız bşi sormak isitiyorum kirpiklerin eklememi?birde bu yaptıklarını bnde ögrenmek iistiyorum

merhaba tubicik, teşekkür ederim
kirpiklerim ekleme değil
yaptıklarım hakkında ayrıntılı bilgiyi blogumda bulabilirsin
sormak istediğin bir şey olursa her zaman sorabilirsin a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…