Makyaj Ürünleri Makyaj çantanızda Ne Var?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Maybelline Köpük Fondoten
Maybelline Köpük Allık
Cecil sütlü kahwe parlatıcı
Maybelline Volume Express Rimel
Siyah Göz Kalemi ve
Siyah Far

benim çantamda 6 lı JESSİCA SİMPSON TROPİK tatlı ve kokulu glosslar+1 adet JESSİCA SİMPSON karamelli gloss vardır,REVLON toz pudra,REVLON illuminator parlatıcı,LANCASTER in ve GİVENCHY nin allıkları vardır,GİVENCHY nin TEİNT MİROİR fondöteni ve CHAMELEON far kiti vardır.

Kalipsocum jessica simpsonun glosslarından memnunmusun bende almak istiyorumda kararsız kaldım :uhm:birde ben dudağımdaki ruju yerim sürekli tatları güzel diyorsun tam bana göre o zamanyerimseniben

Kalipsocum jessica simpsonun glosslarından memnunmusun bende almak istiyorumda kararsız kaldım :uhm:birde ben dudağımdaki ruju yerim sürekli tatları güzel diyorsun tam bana göre o zamanyerimseniben
evet tatları harika,tropik meyve tatlarında ve makiyaj çantam harika kokuyor.Renglerde güzel,ama sadece tropical serisini ve butterscoth toffe yani karamelli olanını beğeniyorum.Başkaları fazla parlamıyor,ama tatlar gerçekten harika.Bu arada ben satışlarını yapıyorum ve elimde 6 tanesi vardır.Sana mesajla satış yaptığım sitenin linkini göndere bilirim.
Sevgiler

ne yokki:Roflol::Roflol:

herşey var makyaj çantamda ama genelde tazelemek için yanıma aldıklarım

rimel, maskara, allık ve tabiki en az 2 renk rujjj

kullandığım ürünlerin çoğu avon zaten o yüzden tek tek yazmadım

canım fondöteninden memnun musun ben fondöten arıyorum da merak ettim yağlandırıyo mu mesela?

güzelim,ben sana tavsiyye ede bilirim iyi bir fondöten:GİVENCHY TEİNT MİROİR ben beyaz tenli olduğum için 02 rose rengini kullanıyorum ,ama daha koyularıda vardır,çok güzel bir fondöten ve harika kokuyor,yüzüm maqazin dergilerindeki gibi oluyor ve parlamıyor

ilgine teşekkür ederim
sevgiler

max factor pudra
max factor kapatıcı
avon ve max factor un likit rujları
ve tabiki de pembe allığım:)))
(göz makyajı yapmıorum ben, çünkü göz kapağım yok gibi bişi:))kalemde çekemiyorum çekince gözlerim dahada küçük oluo zaten küçük:)))

maybelline rimel,golden rose siyah ve kahverengi göz kalemi,allık ve ruj

Avonun köpük fondoteni, toz pudrası, Loreal double extension maskara, Givency terra cotta, avonun bazı farları, loreal ve maybelline glosslar.

linki bende alabilirmiyim acaba

İlgine teşekkürler,canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…