Makyaj Ürünleri Makyaj çantanızda Ne Var?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
allık vazgecılmezım avon
rımelım avon
sıkılastırlmıs pudram avon
kırmızı rujum ve parlatıcım avon
goz kalemım markasını hatırlamıom
kokulu vucut kremım avon
fondeten pek kullanmam ama genede var avon
gozaltı aydınlatıcısı
kapatıcım avon
bırde parfum var

göz kalemi(flormar),
rimel(flormar),
dudak parlatıcısı(flormar),
dudak kalemi(flormar),
parfüm
ıslak mendil,
el losyonu(avon),
lavanta(kolnya küçük şişede),
far(avon),
allık(avon) bunları eksik etmem çantamdan.vazgeçilmezlerim bunlar
(fondtenı bende kullanmam.digerlerini saymaya kalksam bu parmaklarım pes eder.bütün harclıklarım makyaj malzemelerine gidiyo zaten)

göz kalemi_avon
rimel_avon
Köpük fpndöten_avon
dudak kalem_avon
ruj_ve parlatıcı_avon
allık_avon
kapatıcı_avon
Likit Eyeliner_avon
göz farlar_avon
Kokulu Vücut krem_avon
ıslak mendil
ve parfüm _avon
kucuk testler_rujlar ve pafumler_avon

sen de amma reklam yapmışsın haaa :1shok:

makyaj çantamın vazgeçilmezleri :
şeftali tonlarında allık loreal
bronz allık charme
stick gözaltı kapatıcı alix avien
rimel loreal-flormar
parlatıcı he türlüsü her markası var!

bende shıseıdopoudra fondoten bourjoıs,bourjoıs clubbır mascara(dehşet volum veriyor)bourjoıs allık ,ysl allıkk.touch eclat 2 numara ysl.vazgecemedıklerimmm

the body shopun allığı var..mybellinin pudrsaı var...christian dior göz kalemi...Loreal rimel...claris lipgloss...bonjour-avon-claris in pembe rujları...mybelline köpük fondaten...Jessica simpsons candy 30 ml parfüm ve muzlu simli vücut spreyi...the body shopun allık fırçası...cımbızzzz ve törpüüü :1rolleyes: bişeyyy eksikk diilmi GÖZ FARI yerimseniben ben asla far kullanmam arkadaslar oyüzdenn hiççç farım yokkk:sm_cool: SEVMİORMMMMMMMMM çünkütatlicadiarzu

bnim makyaj cantam yok cünkü makyaj yapmıyom ve bebek gibi yüzüm var yıpranmıyo cildim ama birsürü makyaj malzemem vardır bazenn yapıyom:teytey: cok özel günlerde

of sığmıyor artık malzemeler çantama ne yapacağımı şaşırdım..ama her gittiğim yere götürdüklerim sheseidonun föndöteni ve pudrası,clinique göz altı kapatıcısı,lancome allık,sheseido parlatıcı,max factor ruj ve maxfactor rimel,birde far paleti

bir yere çıkarken yanımda bulundurduklarımı soruyorsan; o gün sürdüğüm ruj bir de yedek ruj alırım uygun ya da parlatıcı,göz kalemi,dudak kalemi,ayna,cımbız,törpü,el kremi

bir kaç saat içinde eve döneceksem yanıma aldıklarım bunlardır sadece ee bir de parfüm

benim çantamda rımel,sürme,far,dudakparlatıcısı ve dudak kalemi var.pudra alık fontaten gibi şeylere ihtiyaç duymuyorum.çünkü zamanla cilldi mahvediyo ve alışkanlık haline geliyo benim cildimden memmunum gerek duymuyorum.bence sizde azaltın ilerisi için iyi olmaz...:1no2:

bu başlığı görünce hemen yazayım dedim açtım makyaj çantamı her neler varmış
off 12 parça ürün varmış
1 adet şeftalı pembe tonunda carmina 2 nolu allık
1 adet maybelline volum rimel (hiç sürmem ama )
innova pudra
4 adet göz kalemi 1 tane yeşil,bi adet turkuaz, bi adet beyaz,bi adet siyah
1 adet glos var max factor
allık fırçası
1 adet ruj var avon pembe renk
1 adet oriflame 1adet avon stick kapatıcı
1 adet oriflame sıvı kapatıcı
omuz çantamın neden bu kadar ağır olduğu anlaşılıyor..tatlicadiarzu

clinique pudra,maxfactor fondeten,maxfactor age renew(5 yaş genç gösteren),clinique allık,maybellıne dream allık,estee lauder ikili far,clinique ikili farlar,flormar far,maxfactor rimel,çeşitli markalarda rujlar ve parlatıcılar,kalemler,her ren oje...... alıyorum... alıyorum... çok azını kullanıyorum:)

clinique pudra,maxfactor fondeten,maxfactor age renew(5 yaş genç gösteren),clinique allık,maybellıne dream allık,estee lauder ikili far,clinique ikili farlar,flormar far,maxfactor rimel,çeşitli markalarda rujlar ve parlatıcılar,kalemler,her ren oje...... alıyorum... alıyorum... çok azını kullanıyorum:)

güzelim,sana gönderdim,fakat senin özel mesajların kapalıdır,kontrol panelden açarsınsa sanada gönderirim,birtanem

bende istiyorum bendeeee:) bende jessicanın pamuk seker tadı olanı var fircalı dolgunlastırıyomusta. ama tadıda hos degil vede bellide olmuyo suruldugu acaba benim aldıgim sahte felan olabilirmi?

benim makyaj cantamda ne yokki :) dalga geciyolar sanatcıların makyaj cantası gibi diye valiz seklinde:)) allık, far,rimel,lipglosslar, fondoten. pudra,renklendirici,soguk etki yaratan farlar:)) bi dolu her cesit marka vr

Daisyciğim,bende aynen senin gibi:evde 3 makyaj çantam vardır büyük boyutta hepside doluyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…