Makyaj Ürünleri Makyaj çantanızda Ne Var?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
clarins allık,pastel 37 numara pembe ruj bide pastelin parlatıcısı var şekerim.

rica ederim o link ne linki anlamadım ama kıslar clarins allık diyorum dahada biş demiyorum.şimdi bi allığa 79 ytl verilirmi bence verilir gidip bi deneyin yüzünüzde insanın tipini değiştiriyo vallaa.

rica ederim o link ne linki anlamadım ama kıslar clarins allık diyorum dahada biş demiyorum.şimdi bi allığa 79 ytl verilirmi bence verilir gidip bi deneyin yüzünüzde insanın tipini değiştiriyo vallaa.

Bende bir link gözükmüyor ama Ama yinede paylaşım için teşekkür ederim.Bende iyi makiyaj markalarını severim ve parasına bakmam yani alırım iyi olsun yete
r
sevgiler

benim makyaj malzemem olmadığı için otomatikman çantamda yoksırnaşık şey

ama yüzümde fazla sivilce çıkıp kötü görünürse sadece o bölgelere kapatıcı sürerim ve şuan çantamda sadece o varsırnaşık şey

Loreal fondoten,carmina pudra,pastel ikili allık,oriflame'ın ikili farları(çok güzel),golden rose parlatıcı paleti,golden rose göz kalemleri (renkleri çok güzel),golden rose 5li far seti,elite krem farlar,golden rose bronzlaştırıcı pudra,flormar parlatıcı,avon stick far,top allık vs vs vs

güzellik uzmanı olduğum için bir çok markanın bir çok ürünü var. en severek kullandıklarım ise:
mac select spf 15 fondoten
mac krem allık
goldenlady long lash mascara
golden lady lip gloss ( ateş kırmızısı inanılmaz güzel no:05)
este lauder ideal light likit concealer
lancome ikili far.( koyu rengini, Kalem yerine ince fırçayla kullanıyorum, sonuç buğulu gözler)

pudra, parlatici, dudak losyonu, nemlendirici, islak mendil, fondöten, parfum, el kremi, rimel, fircalar, ...

benim makyaj çantamda neler yok ki , ne ararsan var : köpük fondoten , krem fondoten , göz altı kapatıcısı , pudra , allık , ruj , göz kalemi , renkli farlar , rimel , dudak parlatıcı.........

ya evde yüzlercesi duruyo ama bence en iyisi 2,li en fazla 3lü kombinasyonlar halinde kullanmak makyaj malzemelerini günlük hayatta,yani ben öğrenciyim, valla işe başlayınca nolur bilmiyorum ama pudra fondten işini abartmamak hatta bırakmak, karşınızdaki insanları hayal kırıklığına uğratmamak en iyisi ,çünkü çok farklı sonuçlar veriyo..

benim makyaj çantam da yok yoktur aklınıza gelebilecek herşey var,sanırım biraz fazla süslüyüm...

pudra, rembe allık, rimel, kalem, far, ruj

en cok kullandiklarim allık ve ruj

ruj,rimel,allık,göz kalemleri,far.Fondötenin dışında her şeyim var.

Aklina ne gelirse var,saymaya kalksam bi sayfa tutar sanirim...:)))

Ama normalde bir rimel,göz kalemi ve allik sürerim,baska bi sey sürmem..Far,fondöten gibi seyleri tercih etmiyorum.

Ama özel bir geceyse simler,piriltilar...:)))

makyaj malzemelerine düşkünüm kullanmasam bile hepsi bulunur makyaj çantamda bir tek fondtn ve pudra olmaz onları da hayatım boyunca kullanmadım ve bir uzman olarak kullanılmasınıda tavsiye etmem makyaj çantamda olmazsa olmazım kirpik maşası,rimel,dudak parlatıcısı ve allık yerimseniben

Daha yeni 2 tane simli eyeliner aldım sırnaşık şey biri gümüş biri bakır tonlarında çok güzelllll,gelecek aya da altın sarısıyla morunu alcam :teytey:

ne arasanız war makyaj malz.çantamda çok seviyorum makyaj yapmayı ama fondoten kullanmıyorum onun yerine pudra kullanıyorum fondoteni sewmiyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…