Makatımda ne var!!!

Evet bu ara çok sık acıkıyorum olabilir umarım değildir

Kıl kurdu olabilir,acilen doktora gidin.bunun et etkili ilacı andazol.mumkun olduğunca hijyene de dikkat edin. Cok bulaşıcı birden bebeklere de bulaşabilir.hava yoluyla yine bulaşıyor.carsafları odada cok kaldırmayın.direkt olarak balkonda çırpın havalandırın. Kapı kollarını dahi sirkeyle silin.tırnaklarınız her daim kısacık olsun.carsafları iç çamaşırları en Yüksek sıcaklıkta yıkayın ve ütüleyin. Anca böyle kurtulursunuz. Bunlara dikkat etmezsenız kısır döngü oluşur kurtulamazsınız ilaçla bile.tuvalet temizliğinizde ellerinizi makata değdirmeyin bu süreçte. İç çamaşırı sürekli olarak değiştirin. Cok pis birsey, iyi pişmemiş bir balık yediğim için bende yakalanmıştım zamanında bu illete

Gülme komşuna gelir başına demişler umarım gelmez sizin başınıza. Gerçi siz komşuya gülene gülmüşsünüz ama bilemeyeceğim Neyse !
valla sana gülmedim direk o yorumu gördüm konu ciddi rahatsız edici şöyle diyeyim bende de olmuştu yıllar önce hatta tüm aile olmuştuk öyle kıl kurdu bu dediğiniz sanki gece daha çok azıyor dışarı çıkmak ister gibi. ağızda çiğnenen bir ilaç var onu düzenli kullanınca gidiyor o sorun geçmiş olsun uzun zamandır kk ya gitmemiştim açınca o yorum beni güldürdü kusura bakmayın

Bence hemen tahlil verin. Gece saat kaç olursa olsun tuvaletiniz geldiğinde hastaneye gidin. Ben yaşamadım ama bebeğim farklı durumlar için kaka tahlili vermişti en fazla iki saat içinde tahlil edilmesi lazım. Yani yapıp bekletmeyin evde.

Başkası açmış olsa belki garip gelirdi ama asla dalga geçmezdim.

Kabak çekirdeği içi yemek bağırsak parazitlerini öldürür. Doktora gidin elbette ama bu bilgi de aklınızda olsun.

Genelde cocuklukta olur. Ama demekki yetiskinlerde de varmis. İlacli tedavisi var uzulmeyin. Kasinti giciklanma sekilde olur sanirim. Gecmis olsun. Cig kiyma yeme kurt olur derlerdi. Belki ondandir

Oha horror movie

Korkutmak gibi olmasın ama, kurt olabilir, kuzenim büyük tuvaletini yaparken olmuştu hatta annesi gidip çekmiş çıkarmış, acile gidin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…