Makatımda ne var!!!

Yazan var mı bilmiyorum ama bir filmde duyup araştırmıştım.Şuna benzer parazitler varmış,filmdeki kadın görünce çok korkmuştu.Acile gitsenize.Eki Görüntüle 2237984

Bu hale gelene kadar, karında şiddetli ağrı ile kendini belli ediyor bunlar Deniz.
Bi belgeselde izlemiştim, ameliyatla adamın bağırsağından 2-3 paket spagetti kadar kurt çıkardılar. Adam katlanılamaz sancılarla başvurmuş hastaneye. Böyle bi şey değildir.

Ya şimdi hatırladım küçükken afedersiniz kakamı yapmışım. Bi baktım beyaz beyaz onlarca kımıl kımıl kurtlar. Annemi çağırdım annem şok. Korkmadın mu dedi yoo dedim. Ah çocukluk cesaretimiz yarısı yok şimdi :deli:
Küçük kurtlar bir dönem hemen hemen herkeste vardır.Ama bu bahsettiğim büyük büyük büyük dedeleri oluyor herhalde :KK64:

Yiilar yillar once cocukken gozumle gordum
Komsu teyze bizim kapiyi calip elinde pecetenin uzerinde bir parmak kalinliginda yaklasik 5 cm uzunlugunda beyaz resmen solucanla gelip ..
cocuk tuvaletteyken poposundan cikti soktayim bu ne? Diye anneme sormustu

Biz de soka girmistik tabii
Cocugu wc de kaka yaparken cikmis demek ki

Sonrasi ne oldu hatirlamiyorum
Ama gozumle gordum..

Siz de yarin bir doktora gidin

Bu hale gelene kadar, karında şiddetli ağrı ile kendini belli ediyor bunlar Deniz.
Bi belgeselde izlemiştim, ameliyatla adamın bağırsağından 2-3 paket spagetti kadar kurt çıkardılar. Adam katlanılamaz sancılarla başvurmuş hastaneye. Böyle bi şey değildir.
Ay bilmiyorum ki,olabilir,ama hamile olduğunu bilmeden doğuranları tlc kanalında görünce bu da mümkün sanki yao_O

Dalga geçmediğinizi umarak cevap yazıyorum gaz sancısı veya zorlamasını biliyorum bu farklı içeriden çok ince bir şey baskı yapıyor gibi olan bu canlı olmayabilir ama hissiyatımı açıklamak açısından öyle yazdım.

Yok dalga geçmedim tabi ki. Kurt böyle yapmaz diye biliyorum ama bazı arkadaşlar yapıyor, dışarı çıkıyor falan demişler tövbe estağfurullah okuyunca benim de içim bir fena oldu.

Ay bilmiyorum ki,olabilir,ama hamile olduğunu bilmeden doğuranları tlc kanalında görünce bu da mümkün sanki yao_O

Rahim hamilelik sürecine uyum sağlayan bir organ zaten ama 5 gün kabızlık yaşasan, bağırsakta rahatsızlık ve şişkinlik başlar, yapısı buna müsait değil o organın; mümkün değil fark edilememesi bu seviyede olup da.

Makat catlağu başlangıcı .Patlıcan sapı suyu tarifini. İnternetten alıp deneyin. Bir aksam yapın ertesi günü iğne .Batmıs gibi kasınıyorsa kesin makat çatlağı.

Yok dalga geçmedim tabi ki. Kurt böyle yapmaz diye biliyorum ama bazı arkadaşlar yapıyor, dışarı çıkıyor falan demişler tövbe estağfurullah okuyunca benim de içim bir fena oldu.

Şimdi herkes gülecek bana ama anlatmazsam çatlarım bu konu nasıl açıldıysa annemlerde açıldı geçen gün komşular falan vardı. Komşu kadın dedi ki ağızda salya olunca da bunun belirtisiymiş dedi geceleri ağızdan çıkarmış bu kurtlar geri girermiş dedi o kadar uzun olurlarımış ki bi kısmı midedeyken bi kısmı dışarı kadar uzayabilirmiş :oha: mideme bişeyler oldu. Ay bazıları da şehir efsanesi galiba ya :eek::KK47:

Makat catlağu başlangıcı .Patlıcan sapı suyu tarifini. İnternetten alıp deneyin. Bir aksam yapın ertesi günü iğne .Batmıs gibi kasınıyorsa kesin makat çatlağı.
Bu konuyla alakasiz ama birsey sormak istiyorum size.daha once forumda anal fissur rahatsizligimla ilgili arastirma yaparken yaziniza denk gelmiştim.ozel mesaj atamamistim size.kapaliydi mesaj bölümü.zor bir dogumum oldu 4 ay once.siddetli ikinmaktan anal fissur olusmus.ben baslarda acıyı zonklamayi kanamayi hep dikislerden diye düşünmüştüm.böyle birsey basima gelmemisti.doktora da gitmemistim bu surecte.bebegimi emzirmeye cok odaklanmistim çünkü.emzirememe problemim vardi.derken zamanla bu fissur dayanilmaz bir hal aldi
Hersey 1 ay icinde oldu bitti.fissurul kroniklesmis.ve bekci meme de var suan.bütün doktorlar ameliyat diyor.zaten ne yaparsam yapayim gecmiyor.sadece pasifize edebiliyorum.ama en ufak bi sert dışkıda cektigim acılar misliyle geri dönüyor.6 ay sonra insallah ameliyat olmayo düşünüyorum.siz oldunuz mu? Eger olduysaniz bu surec nasil gecti cok agri cektiniz mi ameliyattan sonra? Ve fissur tekrarladi mi,istediginiz herseyi yiyebiliyor musunuz? Kabiz oldugunuzda tekrarliyor mu? Kusura bakmayin cok soru sordum ama burnumdan getirdi bu hastalık.ameliyat kesin cozummu degil mi onu ogrenmek istiyorum

Şimdi herkes gülecek bana ama anlatmazsam çatlarım bu konu nasıl açıldıysa annemlerde açıldı geçen gün komşular falan vardı. Komşu kadın dedi ki ağızda salya olunca da bunun belirtisiymiş dedi geceleri ağızdan çıkarmış bu kurtlar geri girermiş dedi o kadar uzun olurlarımış ki bi kısmı midedeyken bi kısmı dışarı kadar uzayabilirmiş :oha: mideme bişeyler oldu. Ay bazıları da şehir efsanesi galiba ya :eek::KK47:

Ayy, şehir efsanesidir umarım, bundan daha çok huylandım :olamaz:

Korku filmi gibi konu oldu cidden. Yapımcılar burayı okusa en az 3 film çıkarabilirler. :olamaz:

Daha önce duymuştum yakınımdan. Oda böyle şeyler yaşamıştı , bağırsak kurdu varmış onu döküyormuş. Doktor tüm aileye ilaç verdi evdeki herkes kullandı sonradan düzeldi.

X