Bisküvi - Kurabiye Tarifi Mahlepli Pastane Kurabiyesi (Resimli)

denemişsin canım, afiyet, bal, şeker olsun opuyorumnanaktan
simdi bu mahlep nedir bilmiyorum
burdada varmidir hic bir fikrim yok
ama harika görünüyo
denemek isterim mahlep sart diilse eger
ellerine saglik canim
adivarim masallah bos durmamissin
canım adıvarcım yardımcı olmuş mahlep konusunda, sanırım yurtdışındasın, varsa mutlaka dene, mis gibi pastane kokusu :1hug:
ellerine sağlık tucecim çok nostaljik oldu benim için annem bundan yapınca biz küçükken sabırsızlıkla beklerdik ne zaman oturucaz diye:)
çok güzel gözüküyor:)
çok teşekkür ederim canım, çok sevindim seni geçmişe götürdüğüm için :1hug:a.s.

İşte akşam oğluşumla yaptığım lezzetli kurabiyeleralkisalkisalkis
Çay ile birlikte harika oldu,bir de kek yaptıkki ooooo akşam coştuk biz coştukalkisalkisalkis​

harikasın canım, oğluşuna da yarasın inşallah a.s.:1hug:

çok severim mahlepli kurabiyeyi.. ben dr oetker'ın mahlepli kabartma tozunu kullanıyorum yaparken.. pastane kurabiyesi oluyor tıpkı dediğn gibi.. ellerine sağlık canım

Son düzenleme:
çok severim mahlepli kurabiyeyi.. ben dr oetker'İn mahlepli kabartma tozunu kullanıyorum yaparken.. pastane kurabiyesi oluyor tıpkı dediğn gibi.. ellerine sağlık canım

canım bunu söylemen çok iyi oldu, bende almıştım mahlepli kabartma tozları; ama kullanmaya cesaret edemedim acaba aynısı olur mu diye, kullanayım artık, teşekkür ederim :1hug:

canım bunu söylemen çok iyi oldu, bende almıştım mahlepli kabartma tozları; ama kullanmaya cesaret edemedim acaba aynısı olur mu diye, kullanayım artık, teşekkür ederim :1hug:

canım ben kullanıyorum peksimet falanda yapıyorum mahlepli kabaratma tozu ile.. arkasında ki tarifleri de deniyorum bazen güzel tatlar çıkıyor ben ayrı kullanmadım mahlebi.. ama arada ki farkı bize de çıtlat tarif için teşekkürler canım sevgiler,

yapınca yazıcam kesinlikle canım, rica ederim :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…