Tatlı Tarifi Magnolia - Dost Krema Sponsorluğunda

Nana

🕊🕊🕊🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2015
28.230
82.848
Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Malzemeler;
  • Süt
  • 3 yk un
  • 3 yk nişasta
  • 1 sb dolusu şeker
  • 1 yumurta sarısı
  • Çiğ krema
Üzeri İçin;
  • Bebe bisküvi
  • Çilek

Yapılışı;

Krema hariç tüm malzemeleri bir tencereye alıp iyice pürüzsüz hale gelene kadar karıştırıp ocağa alalım. Ocakta orta kısık şekilde yoğunlaşana kadar karıştırarak pişirelim. Iyice kivam aldığında ocaktan alıp 5 dakika dinlendirelim. Son olarak kremamızı ekleyip mikserle çırpalım.

Bebe bisküvisini rondoda çekelim(Ben un gibi çekmedim az kaba bıraktım). Çilekleri de orta bölüp kupların içine dizdim.

Kuplara önce muhallebi sonra bisküvi şeklinde sıra sıra doldurup birkaç saat buzdolabında dinlendirin. Afiyet olsun❤

O ne öyle çilek mi üstündeki...hiç de sevmem! eline emeğine sağlık yarışmada başarılar dilerim, ama şans dilemem o da bize kalsin

O ne öyle çilek mi üstündeki...hiç de sevmem! eline emeğine sağlık yarışmada başarılar dilerim, ama şans dilemem o da bize kalsin

Bak bak bak şans dilemezmiş bize kalsınmış, gözün doysun daha kazanali tam 1 kategori bile geçmedi zaten inci gibi de süslemişsin tatlını hâlâ gel bana sans dileme utan utanda sunum tahtanı çiçeğiyle beraber bana ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…