Magnifiaque BEBEĞİ İÇİN ŞİFA AYETİ VE YA ŞAFİ TOPLUYORUZ KIZLAR LÜTFEN BAKIN💜💜💜

Morrmeneksee

Herşey sadece bir rüya 🕊️💜
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
8.467
17.153
Kızlar konuya hemen hemen herkes hakîm Magnifiaque bılıyosunuz suan hamıle ama bebeğinin kalp atıslarının olmadigini belırtmıs doktor.. Kesın netlesen bir durum yok o yuzden yarın netlesene kadar en azından dua edelım.. Verebileceğimiz en buyuk destek bu olur mervemıze
Hem şifa ayetı
Hemde ya şafi baslatıyorum..
LÜTFEN herkes etıket yapsın toplu duanın gucu muhteşem oluyor..
Gecen 5. Kattan dusen yavrumuz ıcın dagıtılmıstı
Ve suan durumu ıyı Rabbim Büyük bız dua edelim
Şifa ayeti adetlıyken okunur

۞ Şifa Duası ۞

۰ Arapçası ۰
اَللَّهُمَّ رَبَّ النَّاسِ أَذْهِبِ الْبَأْسَ، وَاشْفِ أَنْتَ الشَّافيِ لاَ شِفاَءَ إِلاَّ شِفاَؤُكَ، شِفاَءٌ لاَ يُغاَدِرُ سَقَماً

۰ Türkçe Okunuşu ۰
Allahumme Rabbennâsi, ezhibil be´se , veşfi enteşşâfi, lâ şifâe illa şifâuke, şifâun la yuğâdiru segamen.

۰ Anlamı ۰
İnsanların rabbi olan Allah’ım! hastalığı gider, şifa ver.Ancak sen şifa verirsin. Öyle bir şifa ver ki hiçbir hastalık kalmasın.

Ve 70.000 ya şafi

Chocolita C Calcifer JES merve kkızlar etıket konusunda sızlerdende ayrı destek ıstıyrm cunku sızın bugune kdr actıgınız hıc bı ya şafi yarım kalmadı ve sayısız kısılere ulastı (benim bilmediğim tanımadığım) destek olurmusunuz Magnifiaque ıcın hepınızı ayrı ayrı seviyorum ve tesekkur ediyorum

2.000 şifa ayetı ıle acıyorum (biterse tekrar donerız)
70.000 ya şafi ıle acıyorum

100 sıfa ayeti aldım kalan 1.950
1000 ya şafi aldım kalan 69.000

100 tane şifa ayeti
1000 tane ya şafi aldım kalan 63.000 Rabbim ol der olur ümit kesilmez Magnimm Magnifiaque

100 tane şifa ayeti
1000 tane ya şafi aldım kalan 63.000 Rabbim ol der olur ümit kesilmez Magnimm Magnifiaque
Aysenurum canim aysem ve diger arkadaslarim su gunde bile yuzumu gulduruyorsunuz Allah hepinizden kat ve kat razi olsun sizleri cok seviyorum ne kadar Cok tesekkur etsem az gelir rabbim hepinize gonlundekinin hayirlisini versin

Canım ben ek etiket yapmıştım o listeyi de mimtimint ekledi bir kısmı da sen de var zaten yine de aklıma gelen herkesi eklerim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…