magnesium ilacı kullanan var mı....

kızlar ben iki gündür yürürken topallıyorum, sağ kalçamda bir ağrı var ki anlatamam, inşallah bu ilacın faydası olur.

Benim de aynı problemlerim olmuştu , yolda yürürken birden bacağım kitlenip kalıyordu , bir haftadır kullanıyorum çok şükür iyiyim şimdi :) Ben ayrıca tadını da sevdim yarım bardak suya karıştırıp dikiyorum kafaya :)

allah yardimciniz olsun. günde kac miligram icmek gerekiyor acaba arkadaslar. Bana doktor 150 mglik verdi günde 1 tane. bacaklarimda kramplar var sürekli düzelmedi. acaba fazlami alsam doktorlada herzaman konusamiyorum.Bi bilginiz varmi siz nekadar aliyorsunuz

aynı ilacı bende içiyorum günde 1 defa tok karnına verdi doktor ayyy kızlar 4 tane ilaç birden içiyorum midem felaket durumda .allah yardımcımız olsun.

aynı ilacı bende içiyorum günde 1 defa tok karnına verdi doktor ayyy kızlar 4 tane ilaç birden içiyorum midem felaket durumda .allah yardımcımız olsun.

aynen bende öyle yapmak durumundayim ama benim migdem cok hassas reflüm var. Cok migde agrisi yasiyorum ama bebisimiz icin katlaniyoruz. Anne olmak kolay degil iste napalim:emir_bebek: :emir_bebek:

allah yardimciniz olsun. günde kac miligram icmek gerekiyor acaba arkadaslar. Bana doktor 150 mglik verdi günde 1 tane. bacaklarimda kramplar var sürekli düzelmedi. acaba fazlami alsam doktorlada herzaman konusamiyorum.Bi bilginiz varmi siz nekadar aliyorsunuz

fazlası ishal yapıyo başka bi zararı yok ben doktorumla görüştüm ilk zamanlar yanlışlıla 2tane içiyodum o yüzden biliyorum ama bağırsaklar acayip boşalıyo hergün çıkıyosun 3/4gün iyi geliyo ama sonra kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

X