magnesium ilacı kullanan var mı....

rabbim şifanızı versin inşallah zamanında sağlıklı sıhatli kucağına alırsın bebişini

arkadaşlar merhaba, bana da doktor magnezyum hapı verdi, günde iki kere al dedi, 27 haftalık hamileyim, karnımın alt kısmında ara ara ağrılar ve kasılmalar hissediyorum, sanırım bu yüzden verdi, ama bir arkadaş böbrek büyümesi yaptığından bahsetmiş, şimdi kullanmasam mı acaba diye düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım? kullanmamamın bir zararı olabilir mi?

canım banada 3 ayım bittiğinde vermişti doğuma kadar kullanıcaksın dedi .. aynısı akşamları yatarken suda eritip içiyorum...

bende aynen tozundan içiyorum sabah akşam aşırı derecede bacak ve kasık ağrım vardı bebek erken dönmüş ve başı sağ kasığıma baskı yapıyordu doktor devam dedi hiç yürüyemiyordum topallaya topallaya geziniyordum ama şimdi iyiym bazen sadece gece yatarken içiyorum hemen ağrılarımda artış oluyor yani kafadan 1 e düşüremiyorum doktorunuz ne derse onu uygulayın

arkadaşlar size bir sorum olacak 6 ayı geçti hamileliğim henüz daha nerde doğum yapıcağım bilemiyorum çok kararsız ve korkağım hem iyi bir hatane hemde makul olması şart zor bir hamilelik geçirdim şükür bu zamana geldi bilgisi olan varsa lütfen yazssın şimdiden teşekkürler

arkadaşlar size bir sorum olacak 6 ayı geçti hamileliğim henüz daha nerde doğum yapıcağım bilemiyorum çok kararsız ve korkağım hem iyi bir hatane hemde makul olması şart zor bir hamilelik geçirdim şükür bu zamana geldi bilgisi olan varsa lütfen yazssın şimdiden teşekkürler

canım hastane ve doktor tavsiyeleriniz bölümüne bak, çok işine yarayacaktır.

bana bu aralar isal yaptı yan etkilerinde yazıyor zaten bıraktım içmeyi çünkü isalden halsiz kaldım

kızlar ben iki gündür yürürken topallıyorum, sağ kalçamda bir ağrı var ki anlatamam, inşallah bu ilacın faydası olur.

kızlar bende pazartesi gittim dr ağrılarım şiddetlendi dedim oda bana magnezyum sabah aç karnına calsiyum günde bir kez ve demir ilcı verdi günde iki kez salıdan beri kullanıyorum ve ağrılarımda hafifleme oldu hepinize sağlıklı hamilelik diliyorum

kızlar magnezyumu aç karnına mı içiyorsunuz yoksa tok mu? ben yemeklerden sonra içiyorum ama yanlış mı yapıyorum acaba?

meyva suyu ile karıştırıp içebilirsin, öğle biraz daha iyi oluyor, toz olanın prospektüsünde de yazıyor zaten , su ile meyva suyu ile ya da çay ile karıştırılıp içilebilir diye.

ben buguznden itibaren kullanmaya başladım 25 ahftalık hamileyim....2 hafta öncede dr. demiştim sırt ağrım var die...o zamn vermedi dün gittimde ise hem kraplarım hemde sırt agrım var dedim...şimdi verdi...inşallah faydası olur...dr. sinir oldum şimdi nie daha önce vermediki 15 20 gündür sırt agrısı çekiyorum boşu boşuna....

bende ağrı yada kramp falan yok gerçi kalçam bazen yürüdüğümde ağrıyo ama çarpıntım oluyo bazen.onun için de mi bu kullanılıyo?bilen varmı?

evet o kalça ağrısı zaten kramp gibi oluyor canım diş eti kanaması kalp çarpıntısı kramplar ağrılar hep magnezyum eksikliğinden

aynen öle seda midemi bulandırıyor zaten yarım su bardağında eritin yazıyor üzerinde onu bile zor içiyorum meyve suyunda denemedim cay meyve suyunda eritebilirsiniz yazıor ama onların tadını da bozmaya niyetim yok :))

bende hiç bi türlü sevemedim magnezyumu ama mecbur kullanıyorum 23. haftadayım kasılmalarım ve erken doğum tehlikem olduğu için içiyorum ayrıca magnezyum bağırsaklarıda rahatlatıyor sıkıntısı olanlar kullanabilir.

aynen öle seda midemi bulandırıyor zaten yarım su bardağında eritin yazıyor üzerinde onu bile zor içiyorum meyve suyunda denemedim cay meyve suyunda eritebilirsiniz yazıor ama onların tadını da bozmaya niyetim yok :))

aynen narencim ya,
çok berbet meyve suyu bile meyve suyu olmaktan çıkıyor ,öfff 2ay daha içeceğiz mecbur,
gerçi ben 3gün içiyorum 5gün içmiyorum ama :))

merhaba arkadaşlar 26 haftalık hamileyim doktoruma bacaklarımda kramp ve diş etlerimde aşırı kanama var deyince bana magnesium diasporal diye bi ilaç verdi suda eritip içiliyor sizde kullanıyormusunuz sizin ilacınızın ismi ne şimdiden teşekkürler hepinize kolay sağlıklı sıhatli doğumlar diliyorumhihoyyyt

tatlım bende aynı ilacı kullanmıştım,hiçbir yan etkisi yok.rahatlıkla kullanabilirsin.ağrını yarım saat içinde yok ediyo..

X