Maddi manevi tazminat

birkadinbirannebirevlat

Elbet zorlukla birlikte kolaylık vardır🤲
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2023
354
587
29
Eş kişisinin neredeyse hergun icki icmesi kumar oynamasi gazinoya gitmesi gibi sebeblerden dolayi boşanma asamasindayiz. 3 hafta once de konu açmıştım bakabilirsiniz.
1 tane kizim var ailemin yanindayim şuan. Sadece kizim için 3000 tl nafaka istedim ve bosanma asamasinda olusacak masraflarin karşılanmasını .
Kendime nafaka ve maddi manevi tazminat istemedim çünkü amacım iş uzamadan bu adamdan bi an once kurtulmak . Es kişisinin bir sürü borcu var ustelik.
Yinede istemeli miydim kafama takılıyor.

Eş kişisinin neredeyse hergun icki icmesi kumar oynamasi gazinoya gitmesi gibi sebeblerden dolayi boşanma asamasindayiz. 3 hafta once de konu açmıştım bakabilirsiniz.
1 tane kizim var ailemin yanindayim şuan. Sadece kizim için 3000 tl nafaka istedim ve bosanma asamasinda olusacak masraflarin karşılanmasını .
Kendime nafaka ve maddi manevi tazminat istemedim çünkü amacım iş uzamadan bu adamdan bi an once kurtulmak . Es kişisinin bir sürü borcu var ustelik.
Kaç yıllık evlisiniz ?
Düğün takılarını isteseydin keşke.

Alin neden almayasaniz bekar erkk olarak hayata baslicak dertsiz kuru bi nafaka ile siz cocugunuuza tek bakacaksiniz bunun yükü paha bicilemez kendimden biliyorim sirtimin ağrısından gece yatamiyorum ev is cocuk aile annemin kirici laflari. toplum baskisi bosanmis kadin yaftasi bosss boss konuşan insanlar komsilar bila bila bila ordu cok mucadelede kenarda cocugunuzun hastalik saglik parasiolur dunya hali adam ölse gitse nafakada alamazsiniz

8 yillik evliyim. Taki falan kalmadı 6 tane bilezigim vardi hepsi gitti bi sekilde. Kolyem ve kupem vardi cocugumun kunyesi bilezigi vardi onlari getirdim yanımda

Alin neden almayasaniz bekar erkk olarak hayata baslicak dertsiz kuru bi nafaka ile siz cocugunuuza tek bakacaksiniz bunun yükü paha bicilemez kendimden biliyorim sirtimin ağrısından gece yatamiyorum ev is cocuk aile annemin kirici laflari. toplum baskisi bosanmis kadin yaftasi bosss boss konuşan insanlar komsilar bila bila bila ordu cok mucadelede kenarda cocugunuzun hastalik saglik parasiolur dunya hali adam ölse gitse nafakada alamazsiniz
Bilmiyorum tek amacim kurtulmak bu adamdan. Her yer aklinizin alamayacagi her yer borc ustelik bosanmamak icin tazminati bahane edecek mahkeme uzayacak da uzayacak

Bu arada Allah yardımcınız olsun

• Beğen
Reactions: Cac
Yerinizde olsam vicdan yapmazdim. Alem yaparken siz cefa cektiniz. Dusunen oldu mu ? Elbette hayir. Ustelik cocuk ihtiyaclari. Gezmeden, tozmadan, harcamadan dusunebilirdi.

Şuan dilekce verildi mahkeme tarihi bekleniyor karsi taraf da dilekce yazacak daha sonra belli olacak ama bundan sonra tazminat isteyebilir miyim?
Benim ki vicdan yapmak degil bu adamdan bi an once kurtulmak.
Avukat basta 250 bin maddi 250 bin manevi olarak isteyecekti
"cok ucuk bi rakam aslinda tazminat da istemiyorum illa da olsun derseniz 50 bin 50 bin yapalim" dedim avukat hic yazmamış.

Uçuk muu asla değil neden öyle dediniz ki ya? 500 bine düzgün araba yok. Anlıyorum zaten veremez diyosunuz da ama öyle kirli çıkı oluyolar ki aklınız şaşar.. gidip bulup bulstursaydı
Şuan dilekce verildi mahkeme tarihi bekleniyor karsi taraf da dilekce yazacak daha sonra belli olacak ama bundan sonra tazminat isteyebilir miyim?
Benim ki vicdan yapmak degil bu adamdan bi an once kurtulmak.
Avukat basta 250 bin maddi 250 bin manevi olarak isteyecekti
"cok ucuk bi rakam aslinda tazminat da istemiyorum illa da olsun derseniz 50 bin 50 bin yapalim" dedim avukat hic yazmamış.

Uçuk muu asla değil neden öyle dediniz ki ya? 500 bine düzgün araba yok. Anlıyorum zaten veremez diyosunuz da ama öyle kirli çıkı oluyolar ki aklınız şaşar.. gidip bulup bulstursaydı
Altımızdaki araba bile gitti satti kumar borcuna. Ustune tapulu hic birsey yok belli bi isi yok kredi cekemez zaten kredi borclari da var

Birşey istemeden tertemiz boşanan insanlarla konuştuğumda çoğunun bin pişman olduğunu gördüm. Eğer karşı taraf size olumsuz şeyler yaşatmışsa bunun bir karşılığı olmalı.
Evet aynen öyle bende bi an önce kurtulma derdine düşmüştüm bazı seyleri gözardı ettim.. şimdi 1 sene gecti daha fazlasını hakettgm bazı seylerden vazgectgm için kızdgm oldu

X