mac allık kullananlar,önerilerinizi bekliyorum

adasahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2009
33
0
merhaba kızlar ben mac allık kullanmak istiyorum ,internetten almayı düşünüyorum.Ama oldukça beyaz tene sahibim ,doğal dursun istiyorum.Sizce hangisini almalıyım ?şimdiden teşekkürler....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende mac in allıklarını kullanıyorum 2 tane bitirdim 2 tane de şu an kullandığım var. Hangi tonları sevdiğini belirtirsen sana yakışacağını düşündüğüm bi kaç renk önerebilirim.

Bende mac in allıklarını kullanıyorum 2 tane bitirdim 2 tane de şu an kullandığım var. Hangi tonları sevdiğini belirtirsen sana yakışacağını düşündüğüm bi kaç renk önerebilirim.

çok açık tenliyim pembe ya da şeftali tonları istiyorum.Birde nereden bulabileceğimi yazarsan çok sevinirim.teşekkürler....

çok açık tenliyim pembe ya da şeftali tonları istiyorum.Birde nereden bulabileceğimi yazarsan çok sevinirim.teşekkürler....

Bende çok açık tenliyim ama zaten mac allıklar ne kadar koyu olursa olsun çok yoğun bir renk vermiyor. Elinin ayarıda varsa az buçuk her tonunu doğal tutmayı başarabilirsin. Ama yok hiç belli bile olmayacak kadar doğal dursun diyorsan honour u tavsiye ederim. Turuncu-şeftali tonlarında hafif ışıltılı ve doğal duran bir allıktır. Onun dışında gene şeftali tonunda peaches var o da güzel. Pembelerden style derim. Tam olarak pembe de diyemem şeftali pembe arası bir renk veriyor. Bunlar dışında margin e de bak derim bi netten. Hangisi daha çok hoşuna giderse artık. Ama dediğim gibi en koyu rengini bile kullansan yüzde sırıtmıyor çok doğal duruyor. Mesela ben en koyu tonlarından sweet as cocoa kullanıyorum ama gayet doğal duruyor.
Ben mac in taksim şubesinden alıyorum internetten nasıl alırsın nerden alırsın pek bi bilgim yok ama herhangi bi şubesini arasan gönderirler diye düşünüyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

X