Pudra, Fondöten, Kapatıcılar M.A.C tarafından hüsrana ugradım kızlar,sımdı fondoten onerılerınızı beklıyorum:(

tatlım yaklaşık 4 yıldır loreal age renew kullanıyorum çok ama çok memnunum ne prüzlerim kalıyor nede cildimin doğal dengesi bozuluyor beni görenler cildiniz çok güzel ne kullanıyorsunuz diyorlar ama bende sadece fondoten var gerisi tefeeruuat diyorum :KK37: tatlım alırsan pişman olmassın diyorum bu üründen önce bende pek çok kaliteli, kalitesiz ürünn denemişdim bu arada kolaylar gele sana inşallah işine. yarar bilgiler....

canım ınternette pek bulamadım sen bi resmını falan atabılırmısınn birde fiyatı nedirr. gozeneklerımı falan mahfetmez dımıı. kalıcılıgı da cok onemlı bu aradaa. :KK55:

bildiğim kadarıyla loreal true match mineral bir fondoten kalıcı değil öyle 16 saat falan durmuyor ama mineral ürünler zaten cilde zarar vermiyor diye biliyorum..
Mac in sadece adı var ben denedim çok kötü bi fondoten helede genç ciltse aşırı zararlı çok ağır çünkü..Loreali bende denemedim bu arada ama iyi diyorlar genelde mineral olunca..en güzeli fresh minerals hem kaliteli hem kalıcı hem mineral her yönden süpr ama çok pahalı alabilirim diyorsan ona bak derim hiç bunlarla zaman kaybetme bile..

canım bısey srucam. sence shiseido mu gunese karsı korumalı olan fondotenımı , yoksa fresh mınerals mi? fresh mınerals ın kalıcılıgı falan nasıl bu cok onemlı benım ıcın? shiseiodu'yu kullandıgımda yuzum delik deşilk olmaz dımı :KK53: shiseido ile fresh mınerals arasında kaldım ya :/ :KK43:

canım bısey srucam. sence shiseido mu gunese karsı korumalı olan fondotenımı , yoksa fresh mınerals mi? fresh mınerals ın kalıcılıgı falan nasıl bu cok onemlı benım ıcın? shiseiodu'yu kullandıgımda yuzum delik deşilk olmaz dımı :KK53: shiseido ile fresh mınerals arasında kaldım ya :/ :KK43:

kesinlikle mineral ürün güneşn etkisini güneş kremyle önlersn ama yüzün asla bozulmasın diosan fresh minerals..hazal kaya seda sayan zuhal topal hem bundan kullanıo..çok pahalı ama hak edio ben öğrenciliği bitsn herşeyi çöpe atıcam mineral ürünlerle doldurcam dolaplarımı :) ben eczanede denedim çok güzeldi ya cildm kaymak gibi oldu ve zararı yok sadece eczanalerde oluo bildiim kadarylada öle her eczanedede değil seçkn eczanelerde..shisedo da iyi ama ben kullanamdım duyduum kadaryla iyi diyeblrm
sadece..

kesinlikle mineral ürün güneşn etkisini güneş kremyle önlersn ama yüzün asla bozulmasın diosan fresh minerals..hazal kaya seda sayan zuhal topal hem bundan kullanıo..çok pahalı ama hak edio ben öğrenciliği bitsn herşeyi çöpe atıcam mineral ürünlerle doldurcam dolaplarımı :) ben eczanede denedim çok güzeldi ya cildm kaymak gibi oldu ve zararı yok sadece eczanalerde oluo bildiim kadarylada öle her eczanedede değil seçkn eczanelerde..shisedo da iyi ama ben kullanamdım duyduum kadaryla iyi diyeblrm
sadece..

bencede haklısın fresh mıneralsi denerımde ınternet sıtesınde yazıyor hangı cıvarda hangı eczaede dıye zaten , cook tesekkurler :KK16:

Bence kesinlikle Chanel Aqua Vitalumiere :) Çünkü her cilt tipine uygun bir ürün, yapısı çok hafif, su bazlı, kapatıcılığı ortadan biraz daha az, fakat kesinlikle kalıcı bir fondöten :) Fiyatı pahalıdır ama sana en uygunudur canım :KK70:

Bence kesinlikle Chanel Aqua Vitalumiere :) Çünkü her cilt tipine uygun bir ürün, yapısı çok hafif, su bazlı, kapatıcılığı ortadan biraz daha az, fakat kesinlikle kalıcı bir fondöten :) Fiyatı pahalıdır ama sana en uygunudur canım :KK70:

tesekkur ederım canım bunada bakıcagımm :KK54:

fondoteni kullanmadan önce nemlendirici krem kullandınız mı?

evet kullanıyorum.. hatta geceleri uyumadan once kullanıyorum uyandıgımdada fondotenı kullanmadan 1 saat once falan nemlendırıcı krem kullanyorum..dedıgım gıbı hem cıldım o kadar kuru da degıl.. özellikle burunda çok kalıntı olusuyor m.a.c fondotenı kullanınca...sızde mı kullanıyorsunuz ?

Canım fondötenden 1 saat önce nemlendirici sürmekle hata yapıyorsun yalnız. Çünkü 5-10 dakika önce sürmen gerekir ki cilt nemliyken fondöteni uygulamış olasın. Hem de kuru bir cildin var, ben bile 5 dakika önce sürerim ki benim cildim yağlı.. Hata yapmışsın sen

Canım fondötenden 1 saat önce nemlendirici sürmekle hata yapıyorsun yalnız. Çünkü 5-10 dakika önce sürmen gerekir ki cilt nemliyken fondöteni uygulamış olasın. Hem de kuru bir cildin var, ben bile 5 dakika önce sürerim ki benim cildim yağlı.. Hata yapmışsın sen

hadi ya cok teskkurler canım benım bırde boyle deneyecegım umarım ıse yarar nemlendırıcı olarak ne kullanıyorsun pekıı :KK34:

nemlemdirici makyajdan yarım saat önce uygulanmalıymış..aksi halde cilt rengi kusarmış..corci demiş bi röportaajında:KK23:

fondöten olarak da :

lancome teint miracle a mutlaka bak derim ben bayıldımmm.. sample ı vardı bende deneme şansım oldu.. alırsam onu alıcaam..olmazsa da mac pudra..
98 lira yanlış hatırlamıyorsam..

nemlemdirici makyajdan yarım saat önce uygulanmalıymış..aksi halde cilt rengi kusarmış..corci demiş bi röportaajında:KK23:

fondöten olarak da :

lancome teint miracle a mutlaka bak derim ben bayıldımmm.. sample ı vardı bende deneme şansım oldu.. alırsam onu alıcaam..olmazsa da mac pudra..
98 lira yanlış hatırlamıyorsam..

ben bugun 10 dakıka once nemlendırıcı surdum sonra mac fondotenı denedım bu seferde parladı pudra bıle surdum bencede yarım saat en uygunu of süslenmek ne zorrr :KK36: tesekkurler canımm

ben bugun 10 dakıka once nemlendırıcı surdum sonra mac fondotenı denedım bu seferde parladı pudra bıle surdum bencede yarım saat en uygunu of süslenmek ne zorrr :KK36: tesekkurler canımm

öyleee tabi:) bi de yarım saat önce dene.olmadı hiç sürme ben sürmediğim zamanlar daha iyi oluyorum vallaaa:/ akşam yatarken sür sabah kalktığında sür..makyajdan önce sürmeyiver...ben öyle de yapıyorum :KK55:

hadi ya cok teskkurler canım benım bırde boyle deneyecegım umarım ıse yarar nemlendırıcı olarak ne kullanıyorsun pekıı :KK34:

Ben Garnier'den Vaseline'in e ve a vitaminli olanına geçtim acayip memnunum tavsiye ederim :KK34: Ayrıca 5 dakika önce uygulaman gerekiyor bırak Corci'yi senin kuru cildin var dedim ya ben bile 5 dakika önce uyguluyorum :)

benimde cildim seninki gibi normalden kuruya dönük ben clınıque pudra kullanıyorum cildimi hiç kurutmuyor germiyor çok memnunum
bir dene istersen

ben de kışın kullanmaya başlamıştım aslında çok da memnundum ama sanırım güneşten geçen hafta göz etrafım hep acıdı ve rahatsız etti, tamamen çıkardım makyajımı ve şimdi gündüz fondöten ve pudra kullanmıyorum ya da sadece özel bi yere gideceksem tam çıkar ayak yapıyorum makyajımı

X