Makyaj Ürünleri Melly'nin Makyaj ve Bakım Dünyasıııı ayrıca yorumlarııı:)))

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm öncelikle çok tesekkür ederim gerçekten.. sormak istediğim cilt tipin nasıl yağlı kuru normal? macin prolongwear fondotenini daha çok yağlı ciltlere öneriolar die duymuştum sen memnun musun.. bi de alix avienin pudrada hangi numarasını kullanıosun ??

cnm öncelikle çok tesekkür ederim gerçekten.. sormak istediğim cilt tipin nasıl yağlı kuru normal? macin prolongwear fondotenini daha çok yağlı ciltlere öneriolar die duymuştum sen memnun musun.. bi de alix avienin pudrada hangi numarasını kullanıosun ??

cılt tipim normal, kışın bıraz daha kuruya donuk. evet mac fondotenı yaglı cıltlere onerıyorlar ılk basta hıc kullanmadım oyleece duruyordu bu gunlerde bi deneyeyım dedım yanaklarımda guzel ama burnum ve alnımda bıraz kotu durdu cok cabuk kuruyor fırcanın darbelerı gozukuyor.. yaglılara onerırım bende..cok ıgrenc dıyemem ama benım cılt tıpıme gore macten daha guzel fondoten tercıh edılebılırdı sonradan degıstırmeye calıstım zaten ama degısım yok tabii.. alix aviende 114 numarayı kullanıyorum canım

canım cook guzel bır paylasım olmuss bende bır rıcada bulunabılır mıyımmmm maybelline mavi olan maskaranın fotografını da ekleyebilir misinnnn :18:

avonun açılıp kapanabilen göz kalemlerini ben de şiddetle tavsiye ediyorum. özellikle kahverengi olanı. ufaktan kaç rötuşlarında da iyi gidiyor.

canım cook guzel bır paylasım olmuss bende bır rıcada bulunabılır mıyımmmm maybelline mavi olan maskaranın fotografını da ekleyebilir misinnnn :18:

tamam canım onuda yarın aksama kadar cekıp koyarım...
avonun açılıp kapanabilen göz kalemlerini ben de şiddetle tavsiye ediyorum. özellikle kahverengi olanı. ufaktan kaç rötuşlarında da iyi gidiyor.
canım bırde bısey sorucagım avonun lıkıt uygulama saglaayan goz kalemını kullandınmı? kullanan varmı kızlar?

açılıp kapanan göz kalemini ben golden rose'dan almıstım dediğin gibi oda akmıyor ve simsiyah.
avon bulamazsan birde onu dene :KK34:

Ben geldım kızlar yenı cıcılerımleee...bayılacaksınızz cunku ben bunlara bayıldım...bılıyorum uzun sure yoktum ama guzel bir donus yapacagım...Baslıyorum...

Sephora lipgloss...22ocak 2012ye kadar sephorada ındırım var kızlar gıdın alın kapın... bu gloss'u 10 lıraya aldım..
$sephr.jpg $3543.jpg $453.jpg

Buda sephora dudak kalemi...buda 5 tl...kesınlıkle alın renk mukemmel arkasındada dudakta dagıtmak ıcın fırcası var..baska tonlarıda var bu kalemın...Resımlerde normal rengi ve fırcayla dagıtılmıs halı var..
$kalem.jpg $w453.jpg $uc.jpg

Sonunda o mac studio fix pudrayı aldım...ve sıddetle herkese onerırım..fondoten kadar kapatcılık saglıyor ve cok dogal duruyor hıssetmıyorsunuz bıle agırlık yapmıyor..ılk kullandıgım zamanlar mınık bır ıkı sıvılce cıkarttı ama cıldım alıstı sımdı cok sevıyorum...suratımda cillde vardır benım ama gayet kapatıcı benı cok tatmın ettı.. fıyatı 67lira.bendekı numarası nw25 pembe alttonlu. aslında ben nc25ım ama o an nedense bu rengı aldım ve pısmanım bırdahakıne nc25ı alıcam..meraklısına ıcındekılerıde cektım..
$maccc.jpg $nw25.jpg $ıcındekıler.jpg

Mac technakohl graphblack liner. Mactekı mua'ya bana oyle bır goz kalemı ver ki gozun ıcıne suruldugunde dahı akmasın dedım. bunu verdı once orada surdum ve o kalemle gezdım dolastım baktım oyle cok akmadı sadece hafıf sılınık gıbı oldu aldım...fıyatı 39lıra.Sımdıye kadar gozun ıcınde en akmayan kalem benım ıcın. sızde nasıl olur bılmıyorum ama denemekte fayda var denetın oyle alın.
$kalem3.jpg $kalem2.jpg $23.jpg

The body shop lightening touch.Bunu nıye aldım bılmıyorum goz altlarımda kapancak cok bısey yok cunku bıraz canlılık katsın dıye,bıraz aydınlatılmıs gıbı bı hava versın dıye cok nadır kullanıyorum. guzel bır urun ama gozaltında cok sorun olanların memnun kalacagını dusunmuyorum. yoksa cok kalıtelı bence..yınede almak ıstersenız gıdın denetın..fıyatı 27 yada 25 lıra gıbı bırseydı
$body.jpg $bdy3.jpg $32.jpg

:KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:
Devamini Bekliyorum sahsen ... ayrica oriflame hakkinda ne dusnuyosun

devamı gelıcek canım cilt bakım urunlerımı tanıtacagım peelinglerımı fılan bu aralar.. oriflame pek kullanmadım ama avon,orıflame gıbı markalardan fondoten,allık vs almayın bence cılde surulen urunler yanı.. ruj,kalem falan bı nebze alınabılır..guzel olayım derken cıldımızı,saglıgımızıda unutmayalım bu benım ıcın cok onemlı acıkcası..

devamı gelıcek canım cilt bakım urunlerımı tanıtacagım peelinglerımı fılan bu aralar.. oriflame pek kullanmadım ama avon,orıflame gıbı markalardan fondoten,allık vs almayın bence cılde surulen urunler yanı.. ruj,kalem falan bı nebze alınabılır..guzel olayım derken cıldımızı,saglıgımızıda unutmayalım bu benım ıcın cok onemlı acıkcası..

Avon kullanmiyorum sevmiyrum zaten de. Oriflame pudram fndetenim alligim hep .. bana bi zarari olmadi hatta studyo artist fondoten ve pudrasini aldim belki biliyosundut canim sana soruyum dedim. Bide ogrenciyim ben oyle 40 dan yuksek seyler alamam :) zaten necs. Oyle urun satan yer yok burdan duyrulur cok para kazbirsiniz bu arada cok guzel makyaj altlerin :)

avon ya da oriflame ın cilt ürünleri diğer markalardan neden daha kötü acaba,merak ettim,öğrenelim de almayalım bi daha..

ay mac fix studio pudraya bitiyorum yaaa süperler güle güle kullannn:KK24:
evet canım bende bıtıyorum cok tesekkurlerrr :KK54:

avon ya da oriflame ın cilt ürünleri diğer markalardan neden daha kötü acaba,merak ettim,öğrenelim de almayalım bi daha..
avonun saglık bakanlıgından onayı yok zaten...orıflame'ın var mı bılmıyorum..bende ogrencıyım paramı bırıktırıp clinique falan almaya ozen gosterıyorum pudra,fondoten konusunda yoksa benımde rujum flormar falandır. ben avona orıflame'a pek guvenemıyorum acıkcası..zaten onlarda paraben ıcerıyorlar parabende kansere yol acıyor..ama ornegın mac studıo fıx pudrada paraben yok..

X