Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mac markasından memnunum ama mağazalarının ışıklandırması malesef çok kötü renkler çok farklı görünüyor bu yüzden fondoten falan alırken hemen atlamam..

canım bu allığın fiyatı nedir acaba?

bisi degil cnm, bende de style var seftali, mini simli ama belli olmuyor bile, seviyorum ben
bir de salsarose var ama cok kirmizi kendisi

canım sanırım msf naturalimi 54 e almştım geçenlerde zam gelmş mace ama en fazla 3-5 bişidr çok uçtklarını sanmıorum fiyatlarda

kuzenimde mac'ın allığını kullanıyor , bende denedim.. sabah sürdüğüm akşam hala duruyordu.. ürünleri gerçekten kaliteli..

kizlar trde MAC ne kadar pahali oyleakannehir almanya'da havalaninda tinted moisturizer sormustum 21 euro idi. trden bakayim da oyle alayim dedim. nasilsa donuste yine ugrayacagim diye. neyse ankarada ankamall'deki macte sordum ayni urunu 70 tl dediler. sok oldum. cunku gitmeden netten dolar ve euro fiyatlarini karsilastirmistim, neredeyse hic fark yoktu. tl fiyati da bir olur sanmistim. ama arada cok fark var. saticilara da soyledim sasirdilar. almadim haliyle:gitme:

En ucuzda Amerikada. Bir firca almak istiyorum burda 27 Euro, aynisi amerikada dollar olarak ~21 yani 14-15 Euro ya geliyor. Artik türkiyede almaya kalkarsan dahada pahalidir galiba. Kizlar Tr´de 239 numerali göz fircasi nekadari?bilmiyorumkismile

Kızlar eğer MAC ürünlerinden almak istiyorsanız ve ıstanbul'da değilseniz mac'in çok güzel bir çözümü var.
ıstediğiniz ürünü MAC'e bildiriyorsunuz ve onlar size en geç 2-3 gün içinde kargoyla gönderiyorlar. Hemde her yere Bence süper. Aklınızda bulunsun derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…