Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım cildinde pürüzler varsa hiçbir zaman pürüzsüz olmaz ki zaten :S
Yok tatlım pürüz yok yüzümde.Ama insan fondoten sürdüğünde bir fark olsun cildi kadife gibi dursun falan istiyor.Ben sürünce sürmememle arasında bir fark olmuyor.İnsanlar sivilce izlerini sivilcelerini falan kapatabliyorken ben sadece daha düzgün gözüksün istiyorum onu da beceremiyorum Sürmüyorum artık bezdim

bend mac fondoten almak ıstıyorum ama cıldım kuru uygunmudur kızlar bana?putur putur durmasıı ıstemıyorumda

ben kesinlikle tavsiye ediorm, pütür pütür durmasının sebebide peeling yap düzenli olarak. nivea nın fln günlük peeligleri var tonikler beraber 16 lira fln. ondan al. o ölü deriyi aldığı için üzerne fondöten sürdüğünde pürüzsüz duruo.. mac e gittiğinde cildinin kuru olduğunu söylersen o yönde bi ürün verirler zaten. ben 1 şişeyi 1 sene fln rahat kullanıormm.

canım demekki senin cildinde bir sorun yok ne güzel işte =)) kapatacak birşey olmayınca kapatmıyordur tabi

yüzünüze nazik şekilde parmak uçlarıyla sürün sıvazlamayın tabi en 15 dak önceden temizlenmiş hafif nemlendirici sürülmüş olmalı bildiklerim bu kaaa:)

ben bayılıyorum mac'e mineralize skinfinish pudrasını ve allığını sürekli kullanıyorum,bunun dışında o günkü makyajıma göre farını,kalemini fln da kullanıyorum,farları d açok başarılı özellikle pigmentleri seviyorum. mümkün mertebe mineral ürünler kullanmaya çalışıyorum,mac seviyorum kısaca

xxxxxxx

burada da mac yorumları var ayrıntılı

Son düzenleyen: Moderatör:
ah fırçalarından bahsetmemek de haksızlık olur,fırçaları efsenedir,hepsi gerçek kıl,bozulma fln da yapmıyo,işte tek sıkıntısı fiyatları:S

ben de mac i cok merak edıyorum. mınerallı olan ne demek oluyor bir de urunlerı cok pahalı mı acaba?

en son pudra 72 allık 50 diye hatırlıyorum, baya uzun gidiyo yanlız,diğerleriyle kıyaslanmaz bile,

mineral ürünler cildin nefes almasına izin veren ürünler gözenekleri kapatıp cilde zarar vermiyorlar. doğal ürünler,bildiğim kadarıyla deniz mineralleri içeriyorlar...

ben fondoten uzerıne allık kullanıyorum pudra cokeskıden kullanıyordum ama sımdı tem olarak ne ıse yaradıgını hayal edemıyorum fondoten zaten kapatıyor uyumsuzlugu allıkta renk veryor pudra ne ıcın ?

Merhaba kızlar, günlük fondöten pek kullanmam , ama özel günler için kaliteli bir ürün almak istedim epey araştırdıktan sonra, M.A.C. mağzasında buldum kendimi, tabi niyetim sadece fondöten almaktı ama tabi 500 liralık faturayla çıktım :) yok pudrası yok allığı, aman da fırçası olmazsa olmaz gibi.. neyse ordaki ışıklardan sanırım tenime uygun diye aldığım ürünü gün ışığına çıkınca biraz koyu kaldığını gördüm. Neyse 2 gün geçti bu gün direk mağzaya gitmekti niyetim ambalaj fln açık değil sonuçta bir numara açığı ile değişim yaparım diye. Şeytan dürttü bi tlfnla onay alayım sonra gideyim dedim, değişimimiz yok demezmi görüştüğüm arkadaş O kadar izzah ettim, açık deği ki zaten bunu sizde görürsünüz. Biz size uygulama yapıyoruz burada onay alıyoruz sonra satış yapıyoruz yarın müdürü gelecekmiş ama sonucun değişeceğini sanmıyorum şikayetim var da ki sitede inceleme yaptım, meğer böyle bir sorun varmış bu mağazada Çok üzüldüm bu tavır karşısında , kırk yılın başında dedim adam gibi alışveriş yapayım kozmetiğe para kıyayım şu yaşadığım duruma bakın. Bir daha mağzadan çöp almam keşke Kryolan dan alsaydım diye bin pişmanım şimdi. Numarayı yazıyorum ihtiyacı olan varsa %10 indirimli olarak veririm.

NUMARASI : NW25

Bİ DE POMPA PARASI ALIYORLAR, ANAM BEN BU TONGAYA NASIL DÜŞTÜM YA FATURA TUTARI 68,00 TL POMPASIZ FİYATI,

ben mac please me ruj aldım rengi çok hoş esmer olan herkese tavsiye ederim.kirpikte alcaktım ama kirpikler çok kısa benim zaten kiripik boyum okadar takma kirpik sadece dolgunluk verir diye almadım macde hangi seri güzel kirpikte kullanan varmı

Son düzenleme:
kızlar bugulu göz makyajı yapmak için siyah far uygulaybilcegim iyi bir fırça lazım bana macdeki hangi fırçayı önerirsiniz

mrb yaşım 22 ben sadce göz makyajı için altına baz gibi oldun diye krem kullanıyorum aslında neutrigina aldım çok memnundum morluklarada iyi geldi yagıszda yapısı yag bezesi yapmadı ama içinde paraben var o nedenle deişcem parabensiz 2oli yaşlarda kullanılcak krem hanigisi bilgisi olan varmı antiagind falan istemiyorum kesinlikle.Mac'ten Fast response eye cream varmış bunu kullanan varmı 20li yaşlara uygunmu yag bezesi yapıyormu ve en önemlisi paraben içeriyomu .birisi yardımcı olursa sevinirim

kızlar bugulu göz makyajı yapmak için siyah far uygulaybilcegim iyi bir fırça lazım bana macdeki hangi fırçayı önerirsiniz

mac'teki fırçalar kaliteli ama çok pahalı oluyor.
muji diye bi mağaza var ya, nişantaşında ve caddede var. kesin başka yerlerde de vardır.
orada da göz ve allık fırçaları var.
mac kadar olmasa da kaliteli. hem yarı fiyatı.
zaten çok çeşit yok, 1 tane göz fırçası var galiba. gidince bulursun.

Selam kızlar ,
mac studio sculpt fondötenin fiyatını bilen var mı? yada fiyat bilgilerine ulaşabileceğim bir yer ?

canm bende bu üründen aldım çok güzel müthiş bi kapatıcılıgı var ya z geliyor bronzlaşırsın biraz dahada oturur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…