Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Mac den memnun kalmayan bir ben mi varim acaba? Fari fena degil guzel sayilir ama daha iyi farlarim oldugundan beni tatmin etmedi. Shisedo , lorac heleki urban decay in farlari daha guzel. Concealer ini begendim. Fondeton aldim niyese sevemedim yuzumde boyle iz iz kaliyor sanki ve yuzumdeki ince tuyler bile belirgin hale geliyor! Pudrasi mineral pudrasi var ve surdukten sonra cok yakindan bakimca yuzumde boyle toz toz ustunde birikmis gibi bir gorunum olur ya yuzum tozlu gibi duruyor ben fondoten ve pudrasini begenmedim studio fix idi serisi.

Macin farlarını hiç beğenmedim ben. Çok berbat değil ama çok iyi de değil. Hatta iyi de değil.

Fondöteni, pudrası falan da kapatıcı değilmiş mesela. Neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum.

Macin farlarını hiç beğenmedim ben. Çok berbat değil ama çok iyi de değil. Hatta iyi de değil.

Fondöteni, pudrası falan da kapatıcı değilmiş mesela. Neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum.

Mac magaza dizaynlari olsun kendilerini tanitmalari olsun markayi eften puften sisirebilme adina cok sey yapti. Haklarini yememek lazim.Ama bir Shiseido varki arkadaslar lorac , ne tarte sonra bunlar o kadar isimi sisirilmemis ama cok ustun kalite urunler. Urban decay de reklamini iyi yapanlardan ama sephora ve smashbox dan cok daha iyi. Hatta naked palette ile odul aldilar yilin fari secildi sanirim. Bende mac inde urban decay inde fari var inanin yani mac orta kalitede kaliyor.Ustelik urban decay inanin paletleri daha ucuz mesela ben 15 inci yila ozel paletini 58 dolara aldim pek cok renk var icinde mac tekli fari 15 dolar aldim sirf denemek icin cunku cok ovuldu. Hadi dedim fondoten pudra ve concealer inada bir sans vereyim ne olacak dedim ondan da is cikmadi.Pisman oldum Allah var concealeri cok guzel.Shiseido mesela mac le ayni fiyatta yarisir ama inanin cok daha kalite. Bence MAC gereksiz yere sisirildi ve marka haline geldi ki benim kiyaslama imkanim oldu inanin pek cok marka mac den iyi, Bence satis teknikleri guzel bu markanin. Anyni seyi clinique icinde soyleyebilirim ben makyaj urununu aldim ve yazik verdigim paraya diyorum. Ayni sekilde bare minerals da ayni sekilde.bUNLARIN icinde estee ve ysl guzel markalar hakediyorlar verilen parayi.

ysl cidden çok güzel marka bence de. onun bir rimelini kullanmıştım yok böyle bir şey ya. Bir daha standına uğramam lazım.

macin fondotenlerını begenmıyorum pro longwear fondoten var bende ama berbat dısarda surmedım bıle hıc! studio fix pudrası mukemmel ama..bıldıgımız compact seklınde pudra ama bu kadarmı kapatıcı olur? mukemmel bı bulus bence.. technakohl graphblack goz kalemını kullanıyorum bıde gozün ıcınde kullanmak ıcın almıstım hıc akmıyor dıyemem ama anca 3-4 saat sonra hafıf bı sılınıklesme oluyor gozun ıcınde o kadar..yınede abartılacak bır marka degıl bence

Gecen gun ugradim. Studio fix pudrasini yuzumde denettirdim. Cok hosuma gitti kalitesi, dokusu. Elimdeki pudra bitince almayi dusunuyorum. Elimdeki pudra Shiseido bu arada; guzel ama yuzde toz toz duruyor. MAC daha kaliteli geldi bana.

Bir de MAC fircalarina merak sardim. 4'lu set aldim, kampanyalari varmis. 1-2 firca daha almayi dusunuyorum ordan.

Bu alligi cok begendim, ve yuzumde denedim. Cok kirmizi ve pigmentliymis meret, fazla surmusum, suratima tokat yemis gibi oldum :KK9: Ama gozum kaldi, rengine bayildim. Bir dahaki sefere almak istiyorum. :KK31:
$MAJE09.jpg

Gecen gun ugradim. Studio fix pudrasini yuzumde denettirdim. Cok hosuma gitti kalitesi, dokusu. Elimdeki pudra bitince almayi dusunuyorum. Elimdeki pudra Shiseido bu arada; guzel ama yuzde toz toz duruyor. MAC daha kaliteli geldi bana.

Bir de MAC fircalarina merak sardim. 4'lu set aldim, kampanyalari varmis. 1-2 firca daha almayi dusunuyorum ordan.

Mac fircalari gereksiz pahali ben niyese indirimde olmadikca almayi dusunmuyorum. Bir fircasi 42$ dollar. Ama eminimki bi yerde indirimli gorursem alirim.Bende mineralize skin finish pudrasini almistim toz toz durdu ve hic sevmedim oyle duruyo ne yapacagimida bilmiyorum.oRADAKI satis elemanin kurbani oldum acikcasi isiklandirma vs derken cunku urun yelpazesi cok isi uzmanina birakalim saygi gosterelim satis elemanini dinleyelim dedik o da bir sonuc vermedi. Farlari orta kalite fena degil ama cokda ahim sahim amaninda budur mukemmel denilcek gibide degil. Belki ben cok fazla markayi denedigim aldigim veya kiyasladigim icindir, hani cok fazla marka gormemis veya her markayi bilmeyenler icin MAC cok kaliteli geliyo oalbilir. Ben Shisedonun pudra-fondoten-ruj alik nerdeyse tum urunlerinin kaliteli oldugunu dusunucem, bilemiyorum Shisedonun uclu farina elimi surdugumden beri hala bendeki envai cesit farlar hakkindaki tum dusuncem OLUMSUZ. Insallah MAC gibi olmaz Shisedo da magazada elime yuzume surdum ama bir kac gun deneyip kullanip evde bakmadan falsosu meydana cikmiyor makyaj malzemelerinin maalesef. Neyse isin iyi yani aklinda bulunsun urunler fisiyle geri iade oluyor. Ben maybelline tenime uymayan pudrayi degistirmistim. Birde her urun her cilltte ayni durmuyor. Belkide Mac Mineralize pudra bana uygun degildi belki baskasina mukemmel gidebilir. Bask pudralarina bir sans vermek gerek aslinda.

Mac fircalari gereksiz pahali ben niyese indirimde olmadikca almayi dusunmuyorum. Bir fircasi 42$ dollar. Ama eminimki bi yerde indirimli gorursem alirim.Bende mineralize skin finish pudrasini almistim toz toz durdu ve hic sevmedim oyle duruyo ne yapacagimida bilmiyorum.oRADAKI satis elemanin kurbani oldum acikcasi isiklandirma vs derken cunku urun yelpazesi cok isi uzmanina birakalim saygi gosterelim satis elemanini dinleyelim dedik o da bir sonuc vermedi. Farlari orta kalite fena degil ama cokda ahim sahim amaninda budur mukemmel denilcek gibide degil. Belki ben cok fazla markayi denedigim aldigim veya kiyasladigim icindir, hani cok fazla marka gormemis veya her markayi bilmeyenler icin MAC cok kaliteli geliyo oalbilir. Ben Shisedonun pudra-fondoten-ruj alik nerdeyse tum urunlerinin kaliteli oldugunu dusunucem, bilemiyorum Shisedonun uclu farina elimi surdugumden beri hala bendeki envai cesit farlar hakkindaki tum dusuncem OLUMSUZ. Insallah MAC gibi olmaz Shisedo da magazada elime yuzume surdum ama bir kac gun deneyip kullanip evde bakmadan falsosu meydana cikmiyor makyaj malzemelerinin maalesef. Neyse isin iyi yani aklinda bulunsun urunler fisiyle geri iade oluyor. Ben maybelline tenime uymayan pudrayi degistirmistim. Birde her urun her cilltte ayni durmuyor. Belkide Mac Mineralize pudra bana uygun degildi belki baskasina mukemmel gidebilir. Bask pudralarina bir sans vermek gerek aslinda.

MAC mineral pudrasini ben de denedim, begenmedim. Hem kapaticiligi az, hem de tozlu duruyor yuzde. Ama studuo fix guzel durdu yuzumde. MAC fircalari cok pahali, dogru. Cildim sivilceye cok musait ve hassas oldugu icin kaliteli cilt urunleri ariyorum. Disarda cogunlukla pudrali gezdigim icin, bari fircasi da iyi birsey olsun dedim. Bircok arastirma sonrasi MAC'a karar verdim. Ama daha ucuz ve yine kaliteli bir firca bulursam da neden olmasin? :)
Shiseido'ya gelince... Ben goz makyaji bilmiyorum, cok beceriksizim zaten goz makyajinda, farlar hakkinda hicbir bilgim yok; hic denemedim. Kalitesi nerden anlasilir onu bile bilmem. :KK70: Bir tek pudrasini kullandim. Ciltte sorun yaratmayan, dokusu guzel, kaliteli pudra Shiseido. Ama dedigim gibi, benim cildime gore daha iyisini gorunce, degistirmek istiyorum. Guzel firca onerileriniz varsa dinlerim. :)

MAC mineral pudrasini ben de denedim, begenmedim. Hem kapaticiligi az, hem de tozlu duruyor yuzde. Ama studuo fix guzel durdu yuzumde. MAC fircalari cok pahali, dogru. Cildim sivilceye cok musait ve hassas oldugu icin kaliteli cilt urunleri ariyorum. Disarda cogunlukla pudrali gezdigim icin, bari fircasi da iyi birsey olsun dedim. Bircok arastirma sonrasi MAC'a karar verdim. Ama daha ucuz ve yine kaliteli bir firca bulursam da neden olmasin? :)
Shiseido'ya gelince... Ben goz makyaji bilmiyorum, cok beceriksizim zaten goz makyajinda, farlar hakkinda hicbir bilgim yok; hic denemedim. Kalitesi nerden anlasilir onu bile bilmem. :KK70: Bir tek pudrasini kullandim. Ciltte sorun yaratmayan, dokusu guzel, kaliteli pudra Shiseido. Ama dedigim gibi, benim cildime gore daha iyisini gorunce, degistirmek istiyorum. Guzel firca onerileriniz varsa dinlerim. :)

Sephorada profosyonel make up fircalari satilyior 3 cesit oluyolar. Normal , profosyonel. I.T teknolojilisi custome made... Gayet guzeller ben fircada indirim olmadikca ucuza kactim ne yalan soyliyim. Indirim bekliyorum. Ama seni fiyati onemli degil dersen make up forever , mac, smashbox ozellikle smashbox pahali ama Peta tarafindan animal-cruelty free listesinde yani hayvanlari kullanmiyorlar makyaj urunlerinde ve deney yapmiyorlar. Hani dikkat edebilyorsan ve begenirsen aklinda bulunursun. Mac maalesef hem paraben iceriyor hem hayvan deneyi yapiyor. Eger smashbox veya begenirsen ve sana giderse belki hayvan deneyi yapmadiklari ve bazi urunleri paraben free sanirim bir kac urununde yaziyordu belki alternatif olur sana.Ucuz bulunabilecek brush markalari Sonia kashuk,inglot,ecotools, studio 35 ve kabuki

kaç liraya aldın canım,ben geçen gün fondoten aldım mac'tan,birde far fırçasıyla fondoten fırçası alayım dedim ama fondoten fırçası 86 yada 96 tl,far fırçasıda 50 kusurdu,cidden merak ettim fiyatını canım yazarsan sevinirim.

kaç liraya aldın canım,ben geçen gün fondoten aldım mac'tan,birde far fırçasıyla fondoten fırçası alayım dedim ama fondoten fırçası 86 yada 96 tl,far fırçasıda 50 kusurdu,cidden merak ettim fiyatını canım yazarsan sevinirim.

Malesef ben yurtdisindayim, bir yardimim olmaz bu konuda. :KK50: Ama madem sormussun, soyliyim, 52 dolardi set.
ABD'deyim. Ben de pudra ve allik fircasi ariyorum. MAC'in Pudra fircasi 50 dolar, allik fircasi da 36 dolar meretin. Ama gozum kaldi, o kadar para verilir mi diye dusunuyorum. :26:

Son düzenleme:
arkadaşlar mac rujların fiyatı ne kadar bileniniz var mı?akrabam yurtdışına gidecek ona aldırmayı düşünüyorum eğer free shop larda ucuzsa

arkadaşlar mac rujların fiyatı ne kadar bileniniz var mı?akrabam yurtdışına gidecek ona aldırmayı düşünüyorum eğer free shop larda ucuzsa

Duty free shoplarda o kadarda ucuz olmuyor nedense canim zaten mac de her zaman indirimlerde olmuyor diger markalar gibi. Ama herhangi bir mall da jcpenney veya Macy's MAGAZALARINDA indirim olabiliyor ikisini karsilastirarak alabilir.

Hanımlar, online alışveriş vipdukkanda mac ın da dahil olduğu kozmetik ürünleri var. %85 e varan indirim. Ürünler tükendi yazıyor birkaç saat sonra yeni ürün ekliyorlar. Yarın son gün galiba.

Hanımlar, online alışveriş vipdukkanda mac ın da dahil olduğu kozmetik ürünleri var. %85 e varan indirim. Ürünler tükendi yazıyor birkaç saat sonra yeni ürün ekliyorlar. Yarın son gün galiba.

Canim dikkat etmek lazim internette ozellikel mac in cok fazla taklit urunu var. Mesela e bay de gittigidiyorda bazi far paletleri satiyorlar ki Mac oyle far paletleri piyasaya hic surmedi bile... Bazi tekli farlari vs ambalaj olsum goruntu olsun ayni ama seri numaralarindan ve kucuk ambalaj detaylarindan anlasiliyor. Cok dikkat etmek lazim sahte cikiyor genelde

evet internette sahte ürün satışı yapılabiliyor.fiyat çok cazip gelebilir ama iyi araştırmak lazım

macin fondotenlerını begenmıyorum pro longwear fondoten var bende ama berbat dısarda surmedım bıle hıc! studio fix pudrası mukemmel ama..bıldıgımız compact seklınde pudra ama bu kadarmı kapatıcı olur? mukemmel bı bulus bence.. technakohl graphblack goz kalemını kullanıyorum bıde gozün ıcınde kullanmak ıcın almıstım hıc akmıyor dıyemem ama anca 3-4 saat sonra hafıf bı sılınıklesme oluyor gozun ıcınde o kadar..yınede abartılacak bır marka degıl bence

arkadaslar ben 4 senedır mac kullanıyorum, herkesın cıldı farklı ve orda bı cok cesıt fondoten var sız yeterkı ne ıstedıgnızı nasıl gozukmek ıstedgnızı bılın. benımkı kodları NC ıle baslayan serıden. fondoten var mı yok mu hıc bellı olmuyo. ve o kadar yardımcı oluyolarkı ankara, ankamallde seval hnm var sımdı dogum ıznındeymıs de ılk o yapmıstı bana ve ılk gıttımde dedıgı haftalık banyodan cıkmadan peeling yap fondoten o kdr puruzsuz duruo kı herkes soruo bana markasını. nısan makyajımıda tunalı subesınde yaptrdım, elbısemın rengını soyledım(tabı nısan makyajı demedım:)evde oldugu ıcın. aksam dogum gununm dedımm cunku nısan dugun olunca fıyat tavan yapıo) 120 lıraya mukemmel+kırpık takarak makyajımı yaptılar. kırpıgı hala kullanıyorum. ve cok anlayıslı bı kurum, begenene kadar 10 kere 20 kere degısık fondoten ve tonlarını denıyolar. karar kılınca fondotenı alıp bıde makyajınızı ıstedgnız sekılde tamamlatıp cıkıyosunz :) benım cıldım cok hassas farklı bısı suruyum hemen reaksıyon gosterır kesınlıkle tavsıye edıyorumm mac urunlerının hepsınııı

X