Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canadadan gelen MAC urunlerı bulunmakta hepsı sıfır ve kullanılmamıs ılgılenenlere fıyat ve resımlerı ıcın ozelden mesaj atabılır.

mac creamblush something special kullanıyorum rengi çok doğal tatlı bir pembe şeftali arası yakında prolongwear kapatıcı alacağım

izmir forum bornova daki şubeleri açıldı mı acaba

Arkadaşlar yıllardır mac ürünlerini kullanıyorum maskaram hariç herşeyim mac marka ve inanılmaz mutluyum memnunum
Fondoten olarak prolongwear koleksiyonundan nc20 kullanıyorum proselen gibi oluyorum :)
concealer da yine aynı serinin nw20 si :)
eyeliner ı blacktrack adı verdikleri jel şeklinde fırça ile sürülen ürünü kullanıyorum saatler boyu kalıyor hiç geçmeden ve koyuluğu muaazzam
göz kapağıma far için baz olarak paintpot kullanıyorum.
allık yine mac den şeftali tonlarını seviyorum. peaches, gingerly, style vs...
farları ise bir koleksiyondan çıkan kitteki renkleri kullanıyorum buzlar kraliçesi idi koleksiyonun adı.
Rujum ise harikaaaa geçen gün bitti diye almaya gittim bütün mac magazalarını gezdim nerdeyse sonunda buldum çok güzel bir renk. hot tahiti adı.

kısaca mac harikadır kullanılasıdır öneririm

Kızlar ben de bir sürü fondoten denemişimdir bir türlü memnun kalamadım.Benim sivilce problemim yok.Sadece regl zamanı çıkarırım bir tane o kadar.Ama gözeneklerim geniş ve cildim çok mat 2 3 tane de kırmızı iz var yüzümde yeni çıkan sivilcelerimden kalan o yüzden fondoten kullanıyorum.Maci denemek istiyorum sizce bana uygun olur mu bi de fiyatları ne kadar söyleyebilir misiniz teşekkürler

Kızlar ben de bir sürü fondoten denemişimdir bir türlü memnun kalamadım.Benim sivilce problemim yok.Sadece regl zamanı çıkarırım bir tane o kadar.Ama gözeneklerim geniş ve cildim çok mat 2 3 tane de kırmızı iz var yüzümde yeni çıkan sivilcelerimden kalan o yüzden fondoten kullanıyorum.Maci denemek istiyorum sizce bana uygun olur mu bi de fiyatları ne kadar söyleyebilir misiniz teşekkürler

Son düzenleme:
Şimdiye kadar kaç fondöten kullanmışımdır hiç birinden de tam memnun kalmamıştım. Hafta sonu mac ten studio fix fondöten aldım gerçekten mükemmel kesinlikle kullandığım en iyi fondöten . Kalıcılığı olsun kapatıcılığı olsun çok güzel herkese öneririm.

mischaa,
ne kadara aldın mac fondöteni sakıncası yoksa. Bir de kapatıcılığını da çok beğenmişsin. Ben clinique dengeleyici (super balance) kullanıyorum değiştirmeyi düşünüyorum açıkçası arayış içerisindeyim. Fondötenimin yapısından çok memnunum ama benim sorunum yağmurda yürüyüp ıslanmak istemiyorum. ŞŞöyle ki kapatıclığı iyi olsun ama kalın bir dokusu da olmasın bunu sağladı mı gerçekten?:26:

86 liraya aldım canım:) yani şöyle diyim aslında benim kullandığım en yoğun fondötenlerden biri azcığı bile bütün yüzümü çok güzel kapatıyor. Ben hep su bazlı kullandığım için de bana yoğun geliyor da olabilir tabi :) ama yüze sürünce kesinlikle maske gibi durmuyor gayet doğal duruyor hem de güzel kapatıyor :) sen bence mace gidip dene canım orada baya yardımcı oluyorlar zaten:)

Çok teşekkür ederim mischaa.
Doğru söylüyorsun en güzeli yüzde görmek yarın foruma makyajsız gitmeme neden olacak ama :26: olsun..

bend mac fondoten almak ıstıyorum ama cıldım kuru uygunmudur kızlar bana?putur putur durmasıı ıstemıyorumda

Ben de aldım studio fix 4 gündür kullanıyorum bende 1 sıkıntı var galiba orada gayet güzel pürüzsüzdü ben sürünce öyle olmuyor sünger tavsiye etmişti oradaki görevli aldım onunla uyguluyorum ama yok olmuyor tavsiyeniz var mı?

canım cildinde pürüzler varsa hiçbir zaman pürüzsüz olmaz ki zaten :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…