Pudra, Fondöten, Kapatıcılar M.A.C 'in fondateni

• Konu Sahibi berylla
bende mineral makyaj kullanıyorum
sivilcelenmem ortadan kalktı yüzünde hiç bişey yokmuş gibi görünüyor bi okadarda kapatıcı özelliği var
denemeye değer

• Konu Sahibi berylla
yaaaa bayanlar aklıma takıldı alakasız olcak ama ebay da alışveriş yapan biri varmı aranızda bana bilgi veren olursa ççksevinirim.ayrıca bu mineral makyajının fiatlarıda ve diğer herşey çk daha ucuz orda .

• Konu Sahibi berylla
ARKADAŞLAR
nereden alabilirim Mac ürünlerini internetten? Strawberry de 3 tane ürün koymuşlar başka bişey yok amazon da çok karışık geldi nasıl alışveriş yapacağım bilemedim. (İngilizcem çok iyi değil) Yok bunu almanın bi yolu yaaa senağlama ..Açmadılar şunu İzmireeee..

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

• Konu Sahibi berylla
istanbuldaki mac magazalarının herhangi birini ararsan kargo ile kpına kadar yolluyolar cnm,ben de izmirdeyim sürekli sipariş veriyorum akmerkez mac den

• Konu Sahibi berylla
zeynepcim çok teşekkür ederim sevgiler...delikafadulden

• Konu Sahibi berylla
arkadaşlar gittigidiyorda MAC ın birçok ürünü var fiyatları uygun ben kullanıyorum çok memnunum TAVSıYE EDERıM

• Konu Sahibi berylla
mac gerçekten güzel bi marka.benim fondotenim su bazlı ve çok memnunum,kalıp gibi durmuyo

• Konu Sahibi berylla
kaç para ama yaa kimse fiyatını soylemıo

• Konu Sahibi berylla
HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMa.s.

• Konu Sahibi berylla
mineral ürünlerden türkiyede satılan bi marka önerebilir msniz arkadaşlar ? biothermin pudrası da güzel. cilt sorunları olanlara lancome gibi ürünleri önermem açıkçası, içerisindeki parfüm vs. cildi yoruyo. mac fondöten alıcaktım,kızın uyguladığı hiç kapatıcı gelmedi bana, vazgeçtim almaktan.ama onun mineral ürününü denemedim,en kısa zamanda deniycem

• Konu Sahibi berylla
P.tesi günü Bakırköy Capaciti'den M.A.C Studıo Fix pudra aldım.Çok problemli bir cildim olmamakla beraber kapatıcılığını çok beğendim.Fiyatı 57 TL.

• Konu Sahibi berylla
bugün bn de gittim capasitiye mac fondöten alıcaktım ama bi süre fondöten kulanmıycam pudra belki daha az yıpratır. clınıque mineral pudranın kapatıcılık özelliği de iyi

• Konu Sahibi berylla
üstün bir kapatıcılık içim mac studio fix stick fondöten öneririm kesinlikle

doğal ve pürüzsüz bir görünüm..

• Konu Sahibi berylla
Bu M.A.C 'ın studio fix diye bi pudrası var.Sivilce yapıyormu acaba kullanan varmı arkadaşlar?

• Konu Sahibi berylla
Şeniz
MAC fıat soranlar 1 ay once MAC allık pudra ruj ve goz kalemını aldım 140 tl odedım yıllarca aynı urunler ıcın lancome a odedıgım o kadar paradan sonra az geldı ve cok memnunum

ızmırde yok ben akmerkezden gıdıp bır sefer kendım aldım orda denız hanım var kartını verdı numaralrını falan bıldıgım ıcın ıstersem kargoyla yollayabılceklerını soledı

ızmırde oturanlara duyrulur

• Konu Sahibi berylla
kızlar ben estee lauder double wear kullanıyorum ama değiştirip mac studio fix fondöten almayı planlıyorum. beyaz tenliyim ve double wear ın en açık rengi bile biraz koyu kalıyor sanki. neyse, sivilcelerim vardı geçti ve bikaç tane sivilce izim var. yani, yağlı ve sivilcelenmeye meyilli bi cildim var geçen sivilcelerimi bi daha çıkarır mı, cilt tipime uygun mu sizce? kullananlar bi fikir verirse sevinirim.

• Konu Sahibi berylla
mac face&body fondoten kullananan arkadşlar ben kargoyla getirticem ama ilk defa alıcağım için hangi tonunu alacağımı bilmiyorum.beyaz tenliyim en açığı nasıl olur acaba?bir de pembelik olsun istemiyorum içinde nolur yardım edin arkadaşlar.aşkı memnuda bihterin yüzü muhteşem görünüo zaten o yüzden karar verdm face&body e ama hangi tonunu alsam?????????

• Konu Sahibi berylla
bende mac studio fix de full coverage da var
sahsen sevmiyorum sabitleme pudrası olmadan full cesidi saga sola kayıyor
elini yüzüne sür hemen dagılıyor yazın çekilmez kısın sabitleme pudrası gerekır
studio fix de kokusu kotu sevmedım
cok cok mecbur kalmazsam surmuyorum
ablam kryolan tv stick filan da almıs ama agır bir ürün kryolan
onu da sevmedim önce matlastırıcı suruceksın makyaj bazı
üstüne tv stick onun ustune pudra.. ugrasamam
ysl perfect touch 3 numara kullanıyorum cok guzel bır urun pigmentleri cok sahane
ama cok kapatıcı degıl zaten lıkıt bır urun harıka kokuyor
acaba daha ıyı bır fondoten bulabılır mıyım dıye bakınıyorum
eda pudran ne renk?transparan mı yoksa renklerı varmıydı bır de gramajı ne?

• Konu Sahibi berylla
bende m.a.c kullanıyorum allık fondoten fırçaları çok güzel tavsiye ederim kızlar ama krylan çok yoğun stik şeklinde yüzümde tabaka var gibi hissediyorum benneyaptımki

• Konu Sahibi berylla
MAC ürünleri genel olarak süper olmasına rağmen Studio Fix den ben hiç memnun kalmadım. daha önce body&face kullanıyordum ince yapısı ve cildi canlı göstermesi süperdi. Yurtdışında bir internet sitesinde Studio Fix in kaldıkça yüzde turuncu renge dönüştüğünü duymuştum ama doğru değildir diye düşünüyordum. gerçekten öyleymiş
Size tavsiyem cildinizde çok sorun yoksa ve normal karma kuru ise body &face almanız kapatıcılık istiyorsanız Studio Fix alın ama renk seçimine çok dikkat edin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…