Pudra, Fondöten, Kapatıcılar M.A.C 'in fondateni

Amerikan hastanesinde yasemin hanım cilt doktorumdur. max faktör kullnıyordum kendisi max faktörü yasaklayıp MAC kullanmamı önerdi, merak eden varsa bilginiz olsun...

bende mac almayı düşünüyorumm.çokk iyi kapttıgını duydum..fiyatlar nasıl acaba ve nerde bulabilirim acaba?sevil parfümerilerde warmıdır?yardımcı olursanız sewinirim arkadaşlar ..şmdiden teşekkürler.

mrb eğer cildin bebek gibi porselen gibi olsun istiyorsan ve mükemmel bir kapatıcılık istiyorsan laura mercier al. zaten google dan da bi bak laura mercier fondöten ve kapatıcı konusunda dünyada bir numara. ünlüler kullanıyor. oil free olanları çok güzel. istersen strawberry den al. 60 ytl civarında ama mac a bin basar. mac tabiki çok ii bi marka ama her markanın uzamnlaştığı bir ürün var. bence laura mercier tartışılmaz. pişman olmazsın:1hug:a.s.

mrb eğer cildin bebek gibi porselen gibi olsun istiyorsan ve mükemmel bir kapatıcılık istiyorsan laura mercier al. zaten google dan da bi bak laura mercier fondöten ve kapatıcı konusunda dünyada bir numara. ünlüler kullanıyor. oil free olanları çok güzel. istersen strawberry den al. 60 ytl civarında ama mac a bin basar. mac tabiki çok ii bi marka ama her markanın uzamnlaştığı bir ürün var. bence laura mercier tartışılmaz. pişman olmazsın:1hug:a.s.

aslında problemli bi cildim yok,,porselen de istemiyorum sadece dogal bi fon oluştrsun ,,kaliteli olsun istiyorum..werdigin markalı ürünü araştrdım gerçekten iyi bi marka peki izmirde nerede bulabilirim netten sipariş wermek istemiyorumda canım yaa:bbo:

aslında problemli bi cildim yok,,porselen de istemiyorum sadece dogal bi fon oluştrsun ,,kaliteli olsun istiyorum..werdigin markalı ürünü araştrdım gerçekten iyi bi marka peki izmirde nerede bulabilirim netten sipariş wermek istemiyorumda canım yaa:bbo:

valla tatlım izmirde nerde var bilmem ki fisfisfis ama ankarada sephora da var. sephora var mı izmirde bilmiyorum ama belki sevil yada tekin acar da vardır. eğer probleml değilse body shop un fondöteni de güzel doğal duruyor,oil free olanı kullanıyorum ben. bide strawberry de var tatlım laura mercier . keşke bi fikrim olsaydı :çok üzgünüm: ankara da bi arkadaşın varsa alabiir belki a.s.

almagester çok teşekkürler canım..laura mercier ve M.A.C izmirde yok sadece istanbul ankara da warmış..zaten body shop u düşünüyodum bitkisel bi ürün ve dogal da. fiyatlarda uygun..ama dedigin markayı gerçekten çok merak ettim..ilgin için teşekkürler canımm

.almagester çok teşekkürler canım..laura mercier ve M.A.C izmirde yok sadece istanbul ankara da warmış.fisfisfis:icecream:.zaten body shop u düşünüyodum bitkisel bi ürün ve dogal da. fiyatlarda uygun..:icecream:ama dedigin markayı gerçekten çok merak ettim..ilgin için teşekkürler canımm

.almagester çok teşekkürler canım..laura mercier ve M.A.C izmirde yok sadece istanbul ankara da warmış.fisfisfis:icecream:.zaten body shop u düşünüyodum bitkisel bi ürün ve dogal da. fiyatlarda uygun..:icecream:ama dedigin markayı gerçekten çok merak ettim..ilgin için teşekkürler canımm

rica ederim canım yerimseniben bencede eğer cildinde çok sorun yoksa body shop al. ben gayet menunum. özel gecelerde falan hani öyle porselen gibi olsun uzun süre kalsın istiyosan laura mercier iyi bi fondöten ama yoksada napalım a.s lancome teint idole ultra da çok güzel ama sanırım türkiyede pahalı. yani netten siparşte baya farkediyor.a.s.:1hug:

bnde hem pudrası hem fondoteni var tam kapatıcı.baya sivilceli yüzüm.iyi kapatıyo

ben de alıcam fondaten,allık,ruj neyi varsa çok merak ettim,fiyatı tuzluymuş ama artık gülü seven dikenine katlanırmış.

kızlar ben de mac ın face and body fondoteni var alırsanız aklınızda bulunsun face and body nin kapatıcı ozelligi pek yok,ben hiç bgnmedim,bir de studio fix compact kullanıyorum işte o harika bi compact süper kapatıcı ve asla da yüzde pudra varmış gibi durmuyor ylnız bnm cildimde bi kaç kere sivilce yaptı tek kusuru osenağlama

Free Image Hosting
yüzümün sol tarafı mac full coveradge lı

bendede var ve niye çok güzel kapatıyo

Son düzenleme:
ben bu markanın fondotenini netten aldım fakat tenıme gore beyaz kapatmadı sanki.ne yapmam gerek acaba yardımcı olursanızz

arkadaşlar size bi fikrim var eger cildiniz çk problemli diğilse ve eger kapatmak istediğiniz şeler çk fazla degilse neden mineral makyajını kullanmıyorsunuz.bi kere cilde hiç bi zararı yok tamamen doğal.çk kaliteli acayip güzel bi fondoteni ve allıgı var inanılmaz kalıcı hatta sattler sonra daha bi güzel oluyo görüntüsü.kalıp gibi durmuyo yüzünüzde...gece çıkarması zor gelirse öyle yatmanızda bile bi sakınca yok.içinde bozulacak kimyasallar olmadığı için son kullanma tarihi bile yok ben DENEYİN derim

mineral makyajını ilk defa senden duydum.

X