Pudra, Fondöten, Kapatıcılar M.A.C 'in fondateni

B

berylla

Ziyaretçi
Bu markanın fondatenini kullanan arkadaşlar kapatıcılığı konusunda bilgi verirmisiniz almayı düşünüyorumda......CADIARZU

M.A.C dediğin maxfactorse ben kullanıyorum lasting performansın 104 nü ve çok memenunum bn koyu tenliyim yani esmerim uzun süre kalıcı ve su bazlı olduğu için sanki suratında bisey yokmuş gibi doğal gözüküyo biraz pahalı ama çok kullanışlı

M.A.C. ayri bi marka cnm max factor diil. ben studio fix kullanmistim pudra ve fondoten beraber. guzel kapatiyodu. eger cok sorunluysa cildin full coverage kullan cnm en cok o kapatir galiba.

MAC süper bi marka cnm tartışılmaz bile hiç şüphen olmasın

bende mac almayı düşünüyorumm.çokk iyi kapttıgını duydum..fiyatlar nasıl acaba ve nerde bulabilirim acaba?sevil parfümerilerde warmıdır?yardımcı olursanız sewinirim arkadaşlar ..şmdiden teşekkürler.

ben M.A.C in allığını almayı düşünüyorum. daha önce kullanıp memnun kalan var mı?? çok fazla seçenek olması hoşuma gitti. krem, pudra, mat, parlak, sedefli, transparan vb.. çok fazla renk seçeneği var en önemlisi

mac süper bir marka bütün makyaj artistlerinin tercihi,goz kalemi compact fondoteni rimeli ve farını kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim her şeyi cook kaliteli

mac dediğin mac factor değilmiş galiba dimi:uhm:
bende mac factorun pudrası var çok güzel valla,mac factorü de düşünebilirsin a.s.

mac dediğin mac factor değilmiş galiba dimi:uhm:
bende mac factorun pudrası var çok güzel valla,mac factorü de düşünebilirsin a.s.

Arkadaşım,
Mac Factor diye bi marka yok onun adı MAX FACTOR!!!
ayrıca M.A.C ve MAX FACTOR çok farklı markalar...

bağdat caddesinde M.A.C satış noktası var kocaman bir mağaza sadece M.A.C. dolu arkadaşlar..baya fiyatlıdır yanzlız duyurulur.Ama olmadı sunuda alayaım dıyene kadar bır tane mac alın aynı para ....

süper ben kullanıyorum herkese tavsiye ederim ama fiyatı pahalı...yerimseniben

Biraz alakasız olcak ama M.A.C. da makyaj yaptırdınız mı ?100 ytl kafamçokkarıştı olduğu için bir deneyeyim de diyemiyorsun.Yorumlarınızı bekliyorum...:eek:

Kullananlar aldiklari urunun fiyatini da yazabilirler mi? Ankarada Ankamall'da var M.A.C

ayy bukadar yorumdan sonra alırım die düşünüyorumm yaa ,,pahalı felan ama 1sene gidiyo en azından yaa

Biraz alakasız olcak ama M.A.C. da makyaj yaptırdınız mı ?100 ytl kafamçokkarıştı olduğu için bir deneyeyim de diyemiyorsun.Yorumlarınızı bekliyorum...:eek:

:bbo:nasılki yaa alırkenn yüzünde denemiyolarmıı :tomato:

teşekkürler... izmirde nerde bilen warmı almayı düşünüyorum bende..

Mac , dünyaca ünlü bir markadır hatta profesyonel kozmetikte en ön sıralardadır diyebilirim..

Hiç düşünmeye bile gerek yok...

X