lutfennn bilgisiii olann cevap versinnnmm nolurrrrr

yalcinn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
58
3
kizlarr muhabbet duasii etkili olur mu??????
Mrb ben kisa bi zaman once nisanlimdan ayrildim birbirimizi cok seviyorduk ama.bazi sorunlardan dolayi ayrildik ben tekrar olsun istiyorum ama o olmaz diyor seviyorum sen.ama dedi biz olamayiz dedi bende dun tekrar muhabbet icin bir dua yazdirdim sizce etkisini gosterir mi

Mrb ben kisa bi zaman once nisanlimdan ayrildim birbirimizi cok seviyorduk ama.bazi sorunlardan dolayi ayrildik ben tekrar olsun istiyorum ama o olmaz diyor seviyorum sen.ama dedi biz olamayiz dedi bende dun tekrar muhabbet icin bir dua yazdirdim sizce etkisini gosterir mi[/QUO

ben pek bilmem ama etkisi geçerse zamanla sende evli çocuklu olursan ozman bir dua dahamı yazdıracaksın. adam istemiyorseni. kabul etsen iyi olur. yada kendine yazdır bir dua için rahatlasın:)

Mrb ben kisa bi zaman once nisanlimdan ayrildim birbirimizi cok seviyorduk ama.bazi sorunlardan dolayi ayrildik ben tekrar olsun istiyorum ama o olmaz diyor seviyorum sen.ama dedi biz olamayiz dedi bende dun tekrar muhabbet icin bir dua yazdirdim sizce etkisini gosterir mi[/QUO

ben pek bilmem ama etkisi geçerse zamanla sende evli çocuklu olursan ozman bir dua dahamı yazdıracaksın. adam istemiyorseni. kabul etsen iyi olur. yada kendine yazdır bir dua için rahatlasın:)

Ya aslinda beni cok sevdigini soyluyor istediginide biliyorm ama ailesi istemedigi icin bu durumdayz yani ailesi kesinlikle olmaz dedigi icin bu durumdayiz bende bunun bir yolunu bulmaya calisiyorm

Acizana bende
2rekat namaz kil ve soyle de

Allahim vedud isminle aramizdaki muhhabbeti artir rauf isminle gonlune yumusaklik ver vekil isminle seni vekil kildim guzel allahim hayirliysa bizi yakinlastir tekrardan ve tevekkule birak cnm 😉

Saglik ve afiyette kal 🌹

birine kendini sevdirmek için dua yazdırmak çok yanlış değil mi
bu çok kötü bir şeye benziyor, Allah korusun

Bence ne yaparsan yap hayırlısıysa diyerek yap çünkü ailesi evlensen yine ailesi olcak ya evliyken tercih ederse ailesini dinlerse boşanmak daha zor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X