Lutfen yardimci olur musunuz?

dilgusah3455

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
199
36
36
Kizlar merhaba klomen kullandım daha sonra 1 subatta ovitrelle iğne oldum. 16 subatta kan testi verdim beta hcg 0,100 çıktı. Ama hala adet olmadım doktora gittim gebelik varsa bile simdi belli olmaz kese dedi . Klomen kistte yapmış olabilir ondan mı adet olmuyorum yoksa bebek mi bilemedim? Çok kafam karıştı

kist olsa dr o yuzden adet olmamıssın derdi. yarın bıdaha verebılırsen kan daha ıyı olur bence. belkı bı baska yumurta daha buyumustur 1 hafta sonra kendılıgınden catlamıstır gebelık olusmadıysa bıle adet daha yenı olcaksındır. ne bıleyım :S

Boyle birsey ilk defa duyuyorum . Geç döllenme olduysa geçen hafta verdiğim kan testinde çıkmamış olabilir mi?

Boyle birsey ilk defa duyuyorum . Geç döllenme olduysa geçen hafta verdiğim kan testinde çıkmamış olabilir mi?
benım yumurtam catladıktan bı kac gun hatta 1 haftaya yakın yıne bı tane daha catladı 2 ayrı dolenme oldu ama bos gebelıktı sonlandırdık senın yumrtlama olduysa da sonradan ne zaman oldugnu bılmıyoruz ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…