LÜTFEN YARDIMCI OLUN

mayamytk

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2022
28
2
35
Merhaba,
Benim smear sonucum 6-7 önce yaptırdım temiz çıktı. Hpv testi yapıldı ketemde o da negatif geldi ama cinsel ilişkiden sonra kanamam olmuştu bitmek üzereyken kanama o sırada yapıldı test. Yani yoğun kanama yoktu fakat test alınırken bile çubukta hafif kan vardı. Doktora sordum olabilir kanaması olanlardan bile alıyoruz mecbur kalınca smear testine de güvenmeliyiz dedi. Ama ben şu 2-3 aydır sürekli idrar yolu enfeksiyonu ve vajinal kaşıntı yaşıyorum. Cinsel birleşme sırasında da hep kanama oluyor. Şu an ki kanama böyle nokta nokta şeklinde ve acı hissediyorum. Yanma gibi. Ama prezervatifle deniyoruz son 2-3 birleşmede kanama ve yanma olmuyor. Yaa ben güvenemiyorum. Hpv var olabilir mi? 33 yaşındayım. Lütfen cevap verin. Özellikle hpv olan arkadaşlarımdan bekliyorum. Vajina içinde akıntımız kaşıntı ve tarif ettiğim gibi kanama oluyor muydu?

Bende de hpv virüsü var.. kanama oluyordu siğillerim varmış o yüzden oluyormuş.. ama bende kaşıntı falan yoktu

Doktor görmüştü benimkini benjm haberim yoktu sonrasında parça falan aldılar smear testi yaptılar

Benimde 1 2 damla gelyr kanama ilişki sırasında bazen oluyo her ilişkide değil doktor enfeksiyon var dedi ilaç kullndm hala devam ediyor geçmedi sanırım enfeksyn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…