Lütfen yardımcı olun kaset testte silik çizgi

gulkedo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
26
3
25
Merhaba herkese. Pcosum var yaklaşık 3 aydır pholicaps kullanıyorum ve 6 aydır bebek deniyoruz. Son 2 aydır adetim gecikmeye başladı bugün yine birkaç gün gecikince ilk idrar ile kaset test yaptım hayalet çizgi gördüm ve sonra kenara koydum. Birkaç saat sonra eve gelince atıcağımda 2. Silik çizgiyi gördüm. Kuruma çizgisidir diye ümitlenmedim ama burda forumlardaki önceki bu tarz bişeyi yaşayanların yorumlarını okudum ve birkaç kişi gebeliğini böyle öğrenmiş. Yani kuruma çizgisi yerine gebeliğin erken dönemi diye böyle sonradan çıkabiliyormuş 2. Çizgi. Yine yazıp bu aralar böyle bişey yaşayan var mı konuşmak istedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Testi fotoğraf olarak eklerseniz daha iyi yardımcı olurlar

Alttaki bahsettiğim test üsttekini az önce yaptım kuruma çizgisi olduğunda üstüne su damlatıyolarmış eğer çizgi kaybolursa kuruma çizgisi oluyormuş ama benimki kaybolmadı, fotoğrafta ne kadar belli bilmiyorum ama

Bende bu konularda deneyimsizim bebek yapmayı 1 aydır falan deniyoruz o yuzden çok bir bilgim yok ama siz bir kan verin gidip üstteki testte yok bisi gibi gözüküyor göremedim. Erken gebelik testi alın bide isterseniz

Bende bu konularda deneyimsizim bebek yapmayı 1 aydır falan deniyoruz o yuzden çok bir bilgim yok ama siz bir kan verin gidip üstteki testte yok bisi gibi gözüküyor göremedim. Erken gebelik testi alın bide isterseniz
Boşuna umutlanıyorum diye düşünüp stres yapıyorum hiç cesaretim yok kan vermeye

Kan verin acilden isterseniz ben geçen ay vermiştim kasık ağrım var kıstım var patlamış olabilir filan diye hamilelik suphemde var dedim beta istediler

Altta ki kuruma çizgisi bence üstte ki negatif görünüyor malesef

Kan verin acilden isterseniz ben geçen ay vermiştim kasık ağrım var kıstım var patlamış olabilir filan diye hamilelik suphemde var dedim beta istediler
Bende birkaç kere verdim şüphelenip ama bu ay dediğim gibi boşuna umutlanmak istemediğimden cesaret edemedim

Bende birkaç kere verdim şüphelenip ama bu ay dediğim gibi boşuna umutlanmak istemediğimden cesaret edemedim
Sizi çok iyi anlıyorum bende çok sabırsız bir insanım hemde baya isterseniz gidip nöbetçi eczaneden erken gebelik alın days doktor ve artimed almayın sakın başka alın bende ondan çift çizgi gördüm ve yanıldım

Evet artımed e bende güvenmiyorum benimde yalancı pozitif çıkarmıştı

Kuruma çizgisi olup olmadığını anlamak için ıslatın diyolardı testi onuda denedim yinede gitmedi çizgi
Buharlaşma kaynaklı çıkan bi çizgi o kuruma çizgisi yani ıslatsanızda yine beyaz bi şekilde görünür gebelikle alakası olan bişey değil. 2 sağlıksız 2 sağlıklı gebeliğim var hepsinde ilk 5 dk içinde silik bile olsa çizgi çıktı ve pembemsi oluyo çizgi. Pcos varmış tabi adet olana kadar umut var ama testlere pek aldanmayın derim nacizane

En sağlıklısı kan vermek olucak ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…