Lütfen yardım rondomu, blendermı?

Selma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
290
18
40
Arkadaşlar merhaba:), birşey sormak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim:) :dance:
Blender aldım çeyize, rondoda alıp almamakta kararsızım, bizim evde rondo yok
herişi blenderdan görüyoruz, yani tüm yiyecek öğütme işleri blenderdan geçiyor,
Acaba rondonun blenderdan farkı nedirki? blender varsa rondoya ihtiyaç varmıdır?
Rondoyu ne için blenderı ne için kullanıyorsunuz yazıp paylaşabilirmisiniz
çok thanks hihoyyyt

Valla ikisininde yeri ayrı mesela doğrama işlerinde rondo daha pratik ama çorbada yada oğluma mama hazırlarken blender en büyük yardımcım o yüzden ayırt edemiyorum

Çubuklu blendır alabilirsin böylece hem rondo aparatı olduğu için rondon olmuş olur, hem blendır, hem de mikser başlığı olduğu için ayrı ayrı almana gerek kalmıyor canım, mutfakta az yer tutan ve çok işe yarayan aletler daha kullanışlıdır, bu arada arzum sopranoyu tavsiye ederim hem watı yüksek hemde pratik.

Arzum AR 161 Soprano Max Multi Blender Seti ben bunu alacağım inşaallah çok fonksiyonlu hem pratik hemde yer kaplamıyor fiyatıda uygun netten bak istersen

size tavsiye ettim ama yalnış yönlendirmek istemediğim için tekrar yazıyım dedim ben aldım arzumun blenderini çarşamba geldi perşembe bozuldu bugün geri vericem kesinlikle tavsiye etmiyorum rendesi hiç güzel rendelemiyor bundan sonra arzumun hiç birşeyini almayı düşünmüyorum

size tavsiye ettim ama yalnış yönlendirmek istemediğim için tekrar yazıyım dedim ben aldım arzumun blenderini çarşamba geldi perşembe bozuldu bugün geri vericem kesinlikle tavsiye etmiyorum rendesi hiç güzel rendelemiyor bundan sonra arzumun hiç birşeyini almayı düşünmüyorum

Ciddimisin Fatma,:1shok: bizde eşimle netten sipariş vermiştik iki hafta oyaladılar,kaydirigubbakcemile sonrada stoklarda yok dediler,yasakkelime eşimde braun un yeni çıkan çubuklu blender setini aldı, Allah korumuş yani..a.sa.skaydirigubbakcemile3
.

bende braun'un seti var,çok memnunum
rondoyu da blendar'u da kullanıyorum
rondoyu genelde soğan doğramakta,ceviz-fındık çekmekte,domates püresi yapmakta vs...kullanıyorum
blendarı çorbalarda-muhallebilerde-ayran-milkshake...yaparken kullanıyorum

her ikisi de ihtiyaç
rondo da pide içi hazırlıyorum
soğan , biber vs.
ceviz fındık çekiyorum
ıspanaklı pasta yaptığım da püre haline getiriyorum ıspanağı
domates püresi yapıyorum
-ben ikisinden de iki kere aldım- rondomun ve blenderin bozulmasıyla mutfakta bir şeyler yarım kalmış gibi olmuştu hemen yenilerini aldım

bende sinbonun seti var belender ve rondosu çok da memnunum
blenderı çorba ve kek yapımında rondoyuda soğan domates doğramak salatalık havuç kabak rendelemek için kullanıyorum.çok işe yarıyo mutfakta
bence her ikiside gerek

X