lütfen yardım hamamböcekleri..çok igrenççç

benimde banyomda vardı tarım ilaçları satan birdükkandanMAKSİ SC isimli bir ilaç alıp camsil şişesine yası su yarı ilaç karışımı yaptım ve banyo tuvalet balkon ve dış kapı kenarlarına sıktım.daha o akşam kayboldular.muhtemelen komşuya rezarvasyon yaptırdılar

ben de geçen yaz çok çektim.:kızgın: küçük boyda yavruları vardı bir sürü. hep mutfaktaydı. her yeri domestoslo silip ilaçladım ama fayda etmedi. sonra komple apartman ilaçlandı. herkeste yok olmuş bende hala vardı. tam kafayı yemek üzereyken bu pis yaratıklar yüzünden bir gün mutfakta tiryaki çay makinasını temizliyordum. altlığını aldım elime silerken kordonunun dolandığı yerden bir tane böcek çıktı bastım çığlığı. eşim koştu ona anlattım. aldı eline lavaboda sallamaya başladı. 9-10 tane daha böcek düştü. sonra eşim aldı eline tornavidayı altını açtı içine yumurltamışlar. eşim yıkadı domestosla iyice temizledim. ve o gündür çıkmıyor şükür. bizimde üst komşu yüzünden apartmanı sarmış. ilaçlama ve yuvasını bulmak şart. temizlikle alakası yok. evimi çamaşır suyu ile silip te ardından kocaman böceğin evin içinde dolaştığını bilirim.:eek:klava:
gerçekten çok pisler insanların dışkısını yediklerini ve insanların gece ağzından istemsiz akan suyu çok sevdiklerini okudum böğğğğğ! midem bulandı valla.:bbo:

ıyyyyyyyy çok iğrenç bizimde eski evimizde vardı binamızın altındaki dükkan lahmacuncuydu hep ordan yayılmıştı gece korkumdan tuvalete gidemiodum o kadar çoktu naptıysak gitmedi en sonunda annem cinnet geçirdi bi gün bi toz ilaçla heryeri ilaçlamıştı bizde evde kalmadık ertesi gün bi geldik ben sandalyenin üstüne tünedim resmen heryer böcekdi taşındıkda kurtulduk :)

Canim bende de vardi
tablet mblet hiç fayda etmiyor
tek fayda eden sprey şeklinde olan hamam böceği ilaci
kökünü kuruttu valla bi sikmada

kıslar kokurdan evdeki bütün gazeteleri poşede koyup kapıya koydum.evim yeni ilk ben oturdum.ama alt katım boştu yeni taşındılar.en alt kat ise boş dükkan.hiç görmedim allaha şükür şimdilik yok böcek falan inşallah olmaz.allah hepinize sabır versin ya .çok zor bir durum.canım sıklıdı şimdi

X