LUTFEN YARDIM !! Erkek arkadasima hediye ne yapabilirim/alabilirim?

Wewerelost

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2018
16
3
26
Merhaba aklima hic yeni fikir gelmedigi icin sizden guzel fikirlerinizi benimle paylasmanizi rica ediyorum. Saat kemer cuzdan gibi klasik hediyelerde gozum yok. Daha cok el emegi kendim yapabilecegim ya da degisik farkli bir sey alabilecegim sekilde bir hediye istiyorum. Butcem 300 tl
Erkek arkadasimin ilgi alanlari
FENERBAHCE (ANAHTARLIKTAN NEVRESIM TAKIMINA KULAKLIGINA KADAR HER SEY VAR TISORT FALAN OLMAZ YANI)
BASKETBOL NBA TAKIMLARI OYUNCULARDAN BLAKE GRIFFIN LEBRON JAMES (GIYSI ISTEMIYOR BU KONUDA. BIBLO DA ISTEMIYOR)
KURSUN ASKER HIKAYESINI COK SEVIYOR.
PERCY JACKSON SEVIYOR (TUM KITAPLARINI OKUMUS)
LABIRENT FILMINI COK SEVIYOR
AVENGERS I SEVIYOR OZELLIKLE THOR VE KAPTAN AMERICA (ACTION FIGUR SEVMIYOR VE THOR UN CEKICI AMERIKANIN SA KALKANINA VE TISORTUNE SAHIP)
OZELLIKLE DENIZI DENIZ KENARINI CANAKKALEYI VE ATA DEMIRERI COK SEVIYOR(BUNUNLA ILGILI BIR HEDIYE COK ISTIYORUM AMA NAPABILIRIM BILMIYORUM.) (DENIZ SEVIYOR AMA GEMI SEVMEZ SADECE DENIZIN VERDIGI HUZURU SEVIYOR VE BANA HEP ILERIDE DENIZ KENARI BIR YERDE YASAMAK ISTEDIGINI SOYLUYOR BURDAN YOLA CIKARAK NE YAPABILIRIM SIZCE)
JETTA MODEL ARABA SEVIYOR.
EFES TAPINAKLARINA VE YUNANISTANDAKI POSEIDON TAPINAGINA GITMEK ORAYI GORMEK COI ISTIYOR (GOTURECEK DURUMUM YOK DSUAN MALESEF)
BENIM ONA DAHA ONCE YAPTIGIM VERDIGIM HEDIYELER : BILEKLIK ANAHTARLIK KAZAK TISORT RUYA KAPANI MATARA MENDIL KENDI BOYADIGIM KUTU CORAP KOLYE KURABIYE AVENGERSLA ILGILI 1 2 SEY.
BTUM BUNLAR ISIGINDA ERKEK ARKADASIMA NE ALABILIRIM YA DA YAPABILIRIM? SIZ ERKEK ARKADASINIZA NE YAPMISTINIZ NE VERMISTINIZ? DEGISIK VE FARKLI FIKIRLER BEKLIYORUM. TESEKKURLER SIMDIDEN.

Fazla abartiyosun bnce o bukadar dusunmezdi eminim
Örgü atki al parfümünü sık yanina da saat al yeter kis geldi ondan atki dedim

Ben eşime el örmesi Fenerbahçe ki anahtarlık yaptırmıştım... kendim atkı örmüştüm... tişörtümü çok istiyordu tişörtümü vermiştim...cüzdan almıştım... fotoğraflarımızı albüm yapmıştım bi kutuya koymuştum içine çikolata doldurmuştum birde bir yıldır onun için yazdığım günlüğü koymuştum günlük dediğim her gün yazmıyordum içimden geldikçe ona olan duygularımı yazıyordum okurken ağlamıştı ☺ Belki fikir olur bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…