Selülit lütfen yardım edin lipmetric mi yoksa diracine mi ?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ziraat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
360
14
35
kızlar malum yaz geliyor ama ben selütlerimin farkında değilmişim sabah giyinirken gördüm çok şaşırdım sıkı bir vücudum var ama üst bacağımda selülit olmuş ve belli oluyor kiloda aldım forumu takip ediyorum ama arada kaldım vichy lipometrik mi yoks diracine bioderin serum mu önerirsiniz ? :gitme:

herkeste etkisi farklı olabilir canım ama ben inceltici olarak lipometric i pek beğenmedim..
bir de vücudun sıkıysa ve selülit görünümü varsa vichy lipometric yerine vichy lipocure kullanabilirsin.. bildiğim kadarıyla lipocure selülit görünümünün düzelmsine, lipometric ise incelmeye yardımcı oluyor.. hatta ikisinin bir arada satıldığı paketler de var..

teşekkür ederim evet vücudum sıkı o nedenle selülit olacağını pek düşünmüyorum önerin için tekrar teşekkürler a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…