lütfen yardım edin iki arada kaldım

canim..eger sevmiyorsan, bence kapatmis oldugun defteri tekrar açma

ama yok sende aci çekiyorsan, seviyorsan, tekrar bi araya gelin ve konusun bence.

imkansizlik diye birsey yok. Allahim yazdiysa olur, yazmadiysa bi sebepten dolayi biter

çok teşekkür ederim hayatım biraz da olsa moral verdin bana

artık olacağı neyse varsa da bende kurtulsam

ya canım yaş kaç senin nie hemen evlilik düşünüon biraz flört edin bakalım nası gidicek yani içinde kalıp yarın öbürgün dicene dene bi ama evlen demiom biraz beraber vakit geçirin acele etme:asigim:

canım neden bittiği önemli bence...?özel değilse anlatabilir misin neden ayrıldıgınızı bazı şeyler vardır ki asla geri dönüşü olmaz

aşkın fazlasını karşındakine zarar veriri bence seninki hırs yapmış balık baştan kokar iii olsaydınız ayrılmazdınız sanırım

canım neden bittiği önemli bence...?özel değilse anlatabilir misin neden ayrıldıgınızı bazı şeyler vardır ki asla geri dönüşü olmaz

onun sorumsuz ailesi yüzünden bitti canım kadar ilgisizdilerki beni sonunda çıldırttılar

lafta iyiydiler ama icraate gelince hiç bişey yoktu tabi aile sorun olunca

nişanlımla da soru yaşıyorduk o ailesini acayip korur ve düşkündür

kavgalar tartışmalar derken ben attım yüzüğü

slm. seviyosan bırakmazsın. ama artık bişey hissetmiyorum ışıltı yok diyosan, kendini üzme derim. dileğin neyse o olsun..

Öncelikle sevgi varsa işin içinde maddi sorunlar bir yere kadar sarsar ama demek ki başka problemler de varmış artık sevgin azaldığına göre tekrar kazanabileceğğin bir duygu değil ,onun seni çok sevmesi önemli değil iki tarafın birbirini çok sevmesi ve ne olursa olsun saygıyı kaybetmemesi önemli .
Ailen de demek ki aranızda ki sevgisizliği farketmiş ki duruma el koymuş , bana kalırsa onları dinle emin ol karşına daha fazla sevebileceğin ve sevileceğin biri çıkacaktır .

ailesini acayip korur bu her zaman böyle olur boşver oki atmışsın daha takma o yüzüğü alana kadar ağlar aldıktan sonra da seni ağlatır.

kızlar bide şöyle bi durum var

ben nişandan döndüğüm için haliye isteyenler oluyo ve bunların içinde bi tanesi varki ailem olmasını çok istiyo ben tanımıyorum ama tanıyanlar iyi anlatıyo

ancak daha önce 4 senelik bi ilişkim var nişanlanmışım dönmüşüm haliyle bir sürü şey yaşamışız

şimdi ben vicdanen rahat edebilirmiyim bir başkasıyla onunla evlendiğimde içim rahat bi şekilde yaşayabilir miyim

cnm sen bir kalbine sor onu gerçekten seviyormusun onu hayatında istiyormusun diye;eğer gerçekten sevmiyorsan salla gitsin ama onu da kırmadan ona söyleye bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…