Lütfen yardım edin...Erkek arkadaşım beni beğenmediğini söyledi. Yıkıldım...

solgun

Guru
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
108
44
35
Merhabalar, ben şuan konuşmadığım bi arkadaşımın o zamanki sevgilisi şimdi kocasının tanıştırdığı 2.5 yıldır tanıştığım biriyle 1 yıl 3 aydır birlikteydim. Araya ayrılık girmişti yine o ayrılmıştı çünkü ben evlendiğimiz zaman bebeğimiz olduğunda çalışmak istemediğimi söyledim oda bana çalışan eş arıyorum diyip benden ayrılmıştı, ozaman 3.5 aydır sevgiliydikama bu süre içerisinde bana bakımlı olmamı, makyaj yapmamı filan söyleyip hep beni üzüyodu. Aradan 1 yıl geçti arkadaşımın eşinin 2 tarafa baskı kurması sonucu barıştık. Ozamanlar arkadaşımla konuşuyoduk ve ortak görüştüğümüz yerlere onuda getiriyolardı yada beni yemeğe çağırıyolardı ama onuda çağırıyolardı. Neyse biz barıştık ve 8 ay bi fiil çok güzel giden bi ilişkimiz oldu birlikte evlilik hayalleri kurduk ben lunapark seviyorum diye balayına disnayland a gidelim dedi daha neler neler ama son 2 ay ben sevgilimde değişimle hissettim. Barıştığımızda işsizdi ben ona çok destek oldum morali bozulmasın diye hep arkasındaydım ve bi iç çamaşırcıya girdi m.yrd olarak. İşe girdikten sonra daha çok hissettim değişim beni güzel bulmadığını söylemese dahi hep hissettirdi. Ama bi kere burun estetiği olur musun düşünür müsün dedi çünkü burnum yamuk bunun bende farkındayım ama ailem dahil kimseye bundan rahatsızlık duyduğumu söyleyemiyorum utancımdan. Neyse aradan bir kaç ay geçti biz görüştük onun evinde ne olduysa istek olarak çok düşüktü anlamadım ve ertesi gün bilerek evlenme konusu açtım. O pek sıcak gelmedi bu konuya kem küm yaptı bende rest çektim. 40 yaşındasın dedem yaşında mı evleneceksin diye (ben 30 yaşındayım) sonra o işe vardım dedi ve biz telefonu kapattık sonra 15 gün beni aramadı ben aradım noluyo diye dediki ayrıldığımızı düşündüm ben. Nasıl yani dedim bayağı dedi olmuyo ben bu süreyi düşününce seni özlemediğimi farkettim dedi ayrılalım dedi ben şok olmuştum sonra konuşuruz dedi kapattı ve böyle aradan 20 gün daha geçti ben yine mesaj attım dayanamayıp dedimki evdeyken bişey mi gördün iğrenecek yada saçımı düzleştirmemiştim ondan mı dedim cevap yazmadı aricam dedi aradı dediki ben artık senden hoşlanmıyorum zaten hep söylüyodum bakımlı ol filan diye artık beğenmiyorum seni dedi. Ben 2.kez şok oldum inanamadım bu sen misin dedim evet dedi allah belanı versin dedim kapattım bidaha aramadım amama 2 gündür kendimi berbat hissediyorum toparlanamıyorum sürekli ağlıyorum. Ve kimseye bunu anlatamam utancımdan.. beni tanımayan kişilere daha rahat anlatırım diye sizlerden yardım istiyorum. BEN NASIL TOPARLANACAĞIM...

yanı yazdıklarınızdan 20 li yaşlarda oldugunuzu düşünmüştüm ama 30 bence bu hatları yapmanıza engel olması gereken bir yaş ,
demek gerçekten biraz kendınıze bakmanız gerekiyor
evet erkekler bakımlı güzel çekici kadınları begenıyor bu bir gerçek , evlide olsan bir kadın olarak bakımlı gezmek zorundasın ,
lütfen kendinle ilgili iyi bir değişim yap ve kendıne gel , o şrefsizide unut ,

Bu adam sizi hiç sevmemiş, ortak arkadaşlarınız kırılmasın diye sevmeyi denemiş ama olmamış. Bu sizin güzel ya da çirkin olmanızla alakalı değil, aranızda çekim olmamış. Seven insan sevdiğinde kusur görmez, istese de göremez. Her kusuru ona sevimli görünür. Sizi sevmemiş bir insan için kendinizi yıpratmayın ve özgüveninizi kaybetmeyin. O sizin kalbinizi görememiş, eminim sabrederseniz karşınıza sizi siz olduğunuz için seven biri çıkacak, saçma bir insana takılıp kalmayın.

Kendinize azcik değer verin yahu..Siz bunu yapmazsanız daha neler yapar insanlar size?Diyelim ki bakımlı ve güzel degilsiniz;herkes öyle olmak zorunda da değil..Kendiniz için yapın bakiminizi..

Bu adam sizi hiç sevmemiş, ortak arkadaşlarınız kırılmasın diye sevmeyi denemiş ama olmamış. Bu sizin güzel ya da çirkin olmanızla alakalı değil, aranızda çekim olmamış. Seven insan sevdiğinde kusur görmez, istese de göremez. Her kusuru ona sevimli görünür. Sizi sevmemiş bir insan için kendinizi yıpratmayın ve özgüveninizi kaybetmeyin. O sizin kalbinizi görememiş, eminim sabrederseniz karşınıza sizi siz olduğunuz için seven biri çıkacak, saçma bir insana takılıp kalmayın.

yanı yazdıklarınızdan 20 li yaşlarda oldugunuzu düşünmüştüm ama 30 bence bu hatları yapmanıza engel olması gereken bir yaş ,
demek gerçekten biraz kendınıze bakmanız gerekiyor
evet erkekler bakımlı güzel çekici kadınları begenıyor bu bir gerçek , evlide olsan bir kadın olarak bakımlı gezmek zorundasın ,
lütfen kendinle ilgili iyi bir değişim yap ve kendıne gel , o şrefsizide unut ,

ben artık senden hoşlanmıyorum zaten hep söylüyodum bakımlı ol filan diye artık beğenmiyorum seni dedi.
isabet olmuş, düşünsenize bu adamla evlenseydiniz hayat size çekilmez olurdu, kimse yataktan leydi d gibi kalkmıyordur emin olun, sizi SİZ olduğunuz için seven biri karşınıza çıkacaktır :KK66:

Aslında inanın çok bakımsız değilim ama o fazla istedi hep. O istedi diye lazere gittim ama kolumdakileri görmez diye kolumu yapmadılar. Dediki çok olduğu için bitmez mi dediler. Hayır dedim tenim esmer kıllarımda ince olduğu için sonuç alınmazmış güldü. Özgüvenimi yerle bir etti her zaman.

Adam bastan beri istememis aslinda. Ise girince de etrafinda bakimli ve ayaklari ustunde duran kadinlari gorunce iyice sogumus. Demek ki bakimli seviyor. Zorlamayin bence.

Çıkmıyor ki. Ben de aslında farkındayım evlendikten sonra kesin boşanırdık ama yinede bununla kendimi avutamıyorum canım çok yanıyor

Sanırım adam bulunmaz hint kumaşıymış .
Ne koştun peşinden ya .
Azcık ağır başlı ol.
Yaşınızda 30 muş .
18 yaşında falan sandım ben sizi.

Artık zorlamam. Zaten yüzüne bakamam. Demekki öyleymiş dediğiniz gibi. Ama biraz merhamet olsaydı böyle parçalamazdı giderken

Ağır başlıyım aslında ama tam tersi biraz aşifte olmak gerekiyor şimdiki erkeklere

X