Lütfen yardım edin Ailemin öğrenmemesi gerek

Niye ogrenciykende gayet calisabilirsiniz. Bunu yapan milyonlar var kaldiki suan yaz tatili. 2 ay calissaniz. Sgkniz baslayinca gider olursunuz tedavinizi.
Ailem izin vermiyor ne yazık ki çalışmama ve aile evinde kalıyorum çalışsam fark
G Gisimsiz merhaba ilaç veya krem ismi vermek yasak mı bilmiyorum
Trendyoldan hpvgent isimli bi krem almıştık biz 2. Sürmemizde siğiller kuruyup düştü. Bakıp araştırabilirsiniz geçmiş olsun ...
Çok teşekkür ederim

Ailen öğrenemez ayrıca e nabizda bu işlemi gizle diye bir seçenek var.yaktirdiktan sonra onu yaparsın.korkma git yaktir.

Canım niye yargılayalım aa 18 yaşında büyük bir bireysin gidip yaptırabilirsin ailen nasıl öğrenecek sadece adresini vermeyeceksin sana mektup gelmesi için emailini ver

kafanıza göre ilaç alıp kullanmayın. söylenenlere de bakmayın. ciddi bir mesele bu. doktor kontrolünde devam edin. daha da agresifleşirse bunlar önüne gecemezsiniz. dışardan yaktırmak kolay öenmli olan bağışıklığınızı güçlendirip tekrar olmasını önlemek. bunun için de aşılarınızı olup, sağlıklı bir hayat yaşamanız gerekiyor. özellerde isterseniz işlem enabızınıza işlenmiyor. sadece doktor ziyareti görünür. ama ücret ödemeniz gerekir tabii ki. devlette bunu yapabilir misiniz bilmiyorum. ama dediğim gibi kafanıza göre ilaç alıp kullanmayın. doktor yönlendirmesinden çıkmayın

kafanıza göre ilaç alıp kullanmayın. söylenenlere de bakmayın. ciddi bir mesele bu. doktor kontrolünde devam edin. daha da agresifleşirse bunlar önüne gecemezsiniz. dışardan yaktırmak kolay öenmli olan bağışıklığınızı güçlendirip tekrar olmasını önlemek. bunun için de aşılarınızı olup, sağlıklı bir hayat yaşamanız gerekiyor. özellerde isterseniz işlem enabızınıza işlenmiyor. sadece doktor ziyareti görünür. ama ücret ödemeniz gerekir tabii ki. devlette bunu yapabilir misiniz bilmiyorum. ama dediğim gibi kafanıza göre ilaç alıp kullanmayın. doktor yönlendirmesinden çıkmayın
Çok teşekkür ederim

22 yaşındayım 4 ay önce hpv teşhisi kondu genital siğillerim var annemin sgkssına bağlı olduğum için devlet hastanesinde ücretsiz yaktırma yapamadım doktor krem verdi ama geçmedi yaktırmam gerek klinik vs de yaktırsam öğrenirler mi ne yapmam lazım sgk ordada karşılıyor mu ya da devlette sgkdan karşılanmadan yapabilir miyim lütfen yargılamayın 4 aydır cidden inanılmaz psikolojim bozuldu
Öncelikle korkma ilk yapacağın iş kadın hastalıklarına gidip smear vermek olsun yapmadıysan. Cerrahpaşa’ya randevu al eğer istanbuldaysan cildiyeye. Ya da herhangi bir cildiyeye randevu alıp git kriyoterapi yaptır ailenin sgksından faydalanman onların göreceği anlamına gelmiyor korkma git yaptır işlemlerini

X