Lütfen yardım!!! Çekmecedeki temiz çamaşırlarda zamanla kötü koku oluşması..

benim bir tane çekmecem kötü kokuyor. sabun koydum çekmeceyi boşattım sildim en üst çekmece pis pis kokuyor anlamadım ben de

Son düzenleme:
oda kokuları oluyor jel halinde olan.ben onlardan koyuyorum.lavanta, sabun falan etki etmiyor.sebebini bilemiyorum ama çözüm önerim bu olabilir benim de.

Bazı deterjan ve yumuşatıcılar uzun süre bekledikten sonra kokusu değişiyor malesef. Deterjanını değiştirerek deneme-yanılma yöntemiyle beğendiğin kokuyu bulabilirsin.

Arkadasım o neden oluyor bılıyormusun utuleyıp koyuyorsunuz katlı çamaşırın arasında kalan sıcaklık oradan buharlaşmaya çalışıyor ve hatasız yerde oldugu ıcın tam buharlasamıyor o yuzden kokuyor bızzat basıma geldı tavsıyem ütüyü yapınca hafıf cırtırhavalanson sıcaklık sonra katla ben ole yapıyorum

benim degilde kv.de camasirlarinda oluyor nedeni ise tam kurumadan lastik kalin kisimlari durup bukup kaldiriyor hatun soyledim tam kurumasini bekle diye son durum nedir bilmem... ancak siz utuluyorsunuz nemli kalmasi olanaksiz cekmece keseleri alabilirsin dolap icinede koyuluyor ten icgiyim magazasinda cok dekoratif keseler mevcut

Arkadaşlar lütfen yardımınıza ihtiyacım var tertemiz mis gibi kokan ütülenmiş çekmecede bir güzel duran çamaşırlarımda zamanla çok kötü bir koku oluşuyor nedenini bilen bunu yaşayan yada çözümünü bulmuş olanınız varsa lütfen yardım edin çıldırazaamm artıkkk bu kokudan :KK43: :2:

eviniz zemin kattaysa eger kokunun olması çok normal ara sıra çekmeceleri açık bırakın, birde kokulu sabunlar var onlardan koyun ben öyle yapıyorum $duru%20uzun%20ocean.jpg bu sabunlar harika tavsiye ederim....

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar çamaşırlar tam kurumaadan toplamam genelde ama benimde aklıma ütü olabileceği geldi ama bakalım bundan sonra ütüden sonrada havalandırıcam inşallahsorun çözülür teşekkür ederim ilginize

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar çamaşırlar tam kurumaadan toplamam genelde ama benimde aklıma ütü olabileceği geldi ama bakalım bundan sonra ütüden sonrada havalandırıcam inşallahsorun çözülür teşekkür ederim ilginize
Benimde aynı ama çözüm bulamadim

X