lütfen yardim arkadaslar

penguen06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2007
115
1
45
40+1 günlük oldum arkadaslar.bu sabah koyu renkli akinti oldu.nisan geldi diye düsündüm.gün boyu hafif bel agrilarim oldu.heralde bugün sancilar baslar yada su gelir dedim ama biraz önce yine leke oldugunu gördüm.bu normalmi sizce arkadaslar?hastahaneye gitsemmi acaba?tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim.iki defa nisan gelmesi ( hem sabah hem gece) normalmi sizce?

Canımmm sanırım sen bıran once hastaneye gıt.En azından bılen bırılerının kontrolunde olman en ıyısı.Bazen tecrubede cok onemlı ama bunu tecrube tavsıyesıne bırakmamalsın sanırım.Allah kolaylık versın.Bıde aklıma gelmısken dogumun tadını cıkar yok hayatta baska hıc bıseyde bunun tadı

Allah kurtarsın.en kısa zamanda gitmeni tavsiye edrim.bende de aynısı oldu leke geldi ha şimdi ha şimdi dedim 2 gün sonra gittim.meğer 2cm açıklık olmuş.suyum sızıyomuş.tabi bebek dışarıyla tanışırmış.korkutmak istemem ama bebeğim 4 gün su yutması sebebiyle hastanede yattı.bunun sebebide rahimim açılmış olması ve bundan benim haberimin olmaması.tecrübeyle sabittir bence vakit kaybetme tekrar Allah kurtarsın

Hemen doktorunu ara o seni daha iyi yönlendiriri ama sanırım bebeğin artık sizlerin kokusunu daha yakından duymak istiyor.......sağlıkla kavuşun bebeğinize inşallah.....rabbim analı babalı sağlıklı büyütsün.......iyi haberlerini bekliyoruz canım..........

slm tatlim benim de dogumdan bir hafta once koyu renkli bir akintim geldi bir hafta sonra suyum patladi hastaneye giitim mudahale etmedi doktorlar ertesi gunun aksaminda dogum yaptim endiselenme ama dogum yakin

akşam yatmadan önce aynen öğle koyu sarı renkli bi akıntı geldi sabah suyum geldi doğuma gittim allah yardımcın olsun

X