lütfen yardıım genital bölgem

azmiram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013
87
0
arkadaşlar kusura bakmayın ama inşlah yardım eden biri çıkar tenim çok beyaz ama genital bölgem çok siyah duruyo dış tarafları nasıl beyazlatırım çok özür diliyorum taktım iyice bi çaresini bulamadım

Merhaba,

bence tüy kökleriniz koyu olduğu için öyle siyahtır. Benim fikrimce en iyi yöntem lazer epilasyondur. Köklerini aldığı için ten rengi açılıyor.

Son düzenleme:
merhaba canım bende bu sorunu yaşıyordum. Tüyleri kökünden almama ragmen cilt rengimin normal ten rengimden koyu oldugunu farkettim ve ciddi takıntı haline getirdim. Bir çok şey denedim. Limon+tuz talk pudra vs. Expigment iyiydi biraz ama etkili oldugunu söyleyemiycem malesef onunda..
En son tesaduf markete gittigimde bi krem buldum herbaderm vucut beyazlatici diye. suan sadece 1 haftadir kullaniyorum ve gozle gorulur sekilde bi acilma yapti. Birebir ayni olmadi suan tabi ama kenarlardan kendi cilt rengimin geldigini gorebiliyorum. Kullanmaya devam ediyorum bakalim. Tavsiye edebilirim.. 18 liraya aldim bu arada.

bende aynıyım. tenim çok beyaz bikini bölgem kenarlarıyla birlikte yani kalçalarla birleştiği yerlerde dahil siyahlık var. ne yapacağımı şaşırdım. şimdi iki haftadır expigment %4'lük kullanıyorum. sanki biraz pembeleşti gibi. eskisi kadar kötü değil en azından. belki uzun süre kullanırsam çare olur. sende deneyebilirsin. expigment cilt kararmalarında zamanla deri rengini açmak için kullanılan bir krem. herhangi bir zararını görmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…