lütfen yanıtsız bırakmayın vajinal enfeksiyon idrar yolu enfeksiyon

çok teşekkür ederim doktorum ameliyat esnasında risk oluşmaması adına bi antibiyotiğe başlattı yine umarım bu sefer ki kökünden kurutur bende kurtulurum, ilaçlardan yana ümidimi kestim ameliyattan sonra söylediğiniz şeye bir bakacağım sağolun

İşinize yarar mi bilmem bende en ilginç olan ne zaman arıtma cihazından su içsem idrar yolu enf ve vajina iltihabi oluyorum.farklı şehirlerde farklı makinelerden icsem dahi sonuç ayni.geçmiş olsun

Bebek sahibi oldu mu arkadasiniz

Bebek sahibi oldu mu arkadasiniz
Arkadaşımın zaten bebeği var,bahsettiğim hastalık yazdığım zamanlarda başlayan bir şeydi. Zaten ilaçları alınca haftasına iyileşti
Bebek sahibi olmaya engel olacak bir şey olduğunu düşünmüyorum ya, alt tarafı enfeksiyon. Korkmayın bence

Enfeksiyon bazen gebeliği engellebilicek sonuçlara sebep olabiliyor o yüzden sordum

Merhaba benimde 4 kasımdan beri idrar yollarında enfeksiyon vardı daha sonra idrar kültürümde salmonella bakterisi çıktı çok şükür antibiyotik kullandım geçti daha sonra tüp bebek tedavisi gördüğüm için ertelendi şimdi tekrar bu kezde Klebsiella bakteri üreme olmuş bu nedemek nasıl oluyor şimdi transferimede 4 gün kalmış bu durumdayken embriyo transferi yapılmaz demi benim gibi yaşan varmı yada siz neler yaptınız bu durumdayken nasıl geçti acaba kediden oluyor mu yavru kedi besliyorumda uff kafam çok karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…