Aşılama Lütfen!!!! Tüp bebek uygulaması PGT işlemi hakkında ki bilgilerinizi paylaşır mısınız??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Çektim canım rahim film mi de sonra histereskopi ile de baktılar yok bişey dediler bildiğiniz bulamıyorum neden düşük olduğunu bilmiyoruz. Allah hepimizin gönlüne göre versin benimde 4 olucak hamile kalırsam hala ümidimiz var elbet inşallah Rabbim isteyen herkesim kucağını doldursun

Onu bende bi çok yerde duydum. Vücut istemediğinde ne yapıcaz isteyene kadar deneyecek miyiz? Şeker ve diğerlerini halledersin de......

Aminnnn inşallah canim

Onu bende bi çok yerde duydum. Vücut istemediğinde ne yapıcaz isteyene kadar deneyecek miyiz? Şeker ve diğerlerini halledersin de......
Bu sefer yine kendiligimde hamile kalabilirsem eger intrapilid diye bir serum varmis ve bagisikligi baskiliyormus.onu isteyecem doktorumdan.izmirde kaan bozkurt adinda bir tup bebek uzmani cogu hastalarinda bu yontemi deniyormus...detayli olarak siz de bir arastrin ...hayirlisiyla insallah Allahim bize de nasip etsin.arkadaslarimin gebeliklerini girunce Allahim affetsin ve onlara da bagislasin bebislerini de oyle bir uzuluyorum ki...neden benim de olmuyor diye...kendimk oyle eksik hissettigim anlar oluyor ki Allahim affetsin ve saglikla isteyen herkese nasip etsin...

Lütfen üzülme ve kendini yalnız hissetme Allah tabiki herkesin yavrusunu kendisine bağışlasın ama bende görünce içlenmiyorum desem yalan olur bende kötü düşünmüyorum ki benimde olur inşallah diye iç geçiyorum üzülüyorum Allah hepsine uzun ömür versin bu Sinem Kobal ile beraber evlendim sayılır oda geçen sene düşük yaptı o da bizim bildiğimiz şimdi hamileymiş gitti yurt dışına buldu konuyu halletti geldi bende ona takılıyorum bütün ünlülüle dikkat ediyor musunuz bilmiyorum bi bakın YouTube da hiç aklınıza gelmeyecek insanlar hep tüp bebek yapıyor günümüzün telefon internet radyasyon beslenme şekli içki sigara hepsi sebep evet bulamıyorum ama benimde temiz bi geçmişim yok yani abur cubur çok severim 10 yıl sigara içtim 2 yıldır bıraktım hepsi etken sonuçta umalımda uzun sürmesin bu hasret

Evet yaa bende sigara kullaniyorum mesela sigara icin cogu kişi evlat sahibi oluyor bu buna sebepmi gercekten bilmiyorum hamile kaldigimi ögrenir ögrenmez birakiyorum ama tabi ondan önce icmiş oluyorum. Cok haklisiniz bende cook üzülüyorum benden sonra evlenenler cocuk sahibi oldu bazen insan ister istemez neden ben diyo isyan etmiyorum haša vardir allahimin bir bildigi ama işte insan o an başka birşey duşünemiyor iyiki varsiniz kader arkadaşlarim Rabbim bizleride tez zamanda sevindirsin inşallah.

Ay teşekkür ederim sizde iyi ki varsınız inşallah bir gün burada güzel haberlerimizide paylaşacağız Allah hepimize nasip etsin o güzel duyguyu. Bende çocuk yapmak isteyince bıraktım ve bir daha içmemeğe çalıştım zor oldu ama içimden nasıl çocuk isteği geliyorsa artık sigarayı unutturuyor ama şimdi bir kahve ile ne iyi giderdi ben çok uzun zamandır arkadaşları mı unuttum sadece bu konuya takılmış durumdayım bulmak bişeyler öğrenmek ve doğru sonuca ulaşmak istiyorum aradan yıllar geçince tekrar başlayıp bişey bulunca aaa keşke bunu daha önce yapsaydım demek istemiyorum..

Ben eşimi ikna edemedim tüp bebeğe doktor kilo ver olur dedi ama sonra kendi de sen doğum yapmadan kilo veremezsin dedi. Ama eşime anlatamıyorum. Ben çocuğum olsun istiyorum

Eşler bu durumda cok destek cikmasi lazim kendiligimizden hamile kalmiyoruz sonucta. Neden istemiyorki kilo verilir yemesin yürüş yaparsin evde spor yaparsin o kolay bence o sorun olmazsin. Allah yardimcin olsun

Inşallah canim yaa düşünsene bizde ozaman bebegimin gazi var neyapabilirim gece uyumuyor yada diş cikariyor başliklara yorum yapariz inşallah

Abur cubur veya yedigimiz ictigimiz illa etkiliyirdur ama kendinizi de kotu hissetmeyin.sonucta cocugu olanlar da bunlarla besleniyor hatta cok daha kotu besleneni bilirim...ben de 0cak 2016 da evlendim...ama elde var sifir ve evet Allahim yavrularini onlara bagislasin ama her aldifim gebelik haberinde ki buna dediginiz gbi unluler de dahil uzulmiyor degilim halime .Ne diyelim Allah buyuk...

Bizim 11sene oldu 11senede 6kürtj

Bizim 11sene oldu 11senede 6kürtj
Allah buyuktur.sikmayin caninizi...hayirlisi ise bizim icin Allahim verecektir elbette guzel mucizesini ...bir sebep bulundu mu peki sizin kurtajlarda veya kac haftalikken oldu kurtajlariniz...ben 3 nun de kalbini duyamadim..

Yok sebebi bizimde benimkiler 6 ile 9 haftalikti kalp atişlarini duyduk yada gördük. Allah büyüktür bakalm nasip herşey

Ben eşimi ikna edemedim tüp bebeğe doktor kilo ver olur dedi ama sonra kendi de sen doğum yapmadan kilo veremezsin dedi. Ama eşime anlatamıyorum. Ben çocuğum olsun istiyorum
Lütfen canını sıkma Tüp bebek için gittiğin doktor mu dedi kilo ver diye? Kilon kaç acaba? Emin ol bende çok istiyorum canım çocuğum olsun ve bana hayatta herşey boş gelmeye başladı. Arkadaş sevgilisinden ayrılıyor ağlıyor aman diyorum boş muhabbetmiş lise yılları geliyor aklıma üniversitesi geliyor ne kadar boş şeyler hayatın sonuymuş gibi geliyordu. Arkadaş eşiyle tartışıyor olayı anlatıyor aman diyorum dert mi bu boşver ne alt yerse yesin hep böyle oldum artık tüm anlatılanlar dert gelmeme başladı anlattıkları şeye güler oldum. Hani bir şarkı var ya “Senin derdin dert mi benim derdin yanında” tamda bugünün anlam ve önemine yakışır bir şarkı oldu sizi bilmem bana zor geçti bugün

Aynen bende öyleyim ne yediğim yemekten zevk alıyorum ne içtiğim sudan ne yaşadığım hayattan. Ben tüp bebek için gitmedim hiç doktora eşim yok gerek yok diyor. Yaşım 23 kilom 100 pkos var bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…