Lütfen hayali çizgi mi tek ben mi görüyorum yardım edin kızlar

Üzgünüm ama tek çizgi görüyorum, eğer olsaydı net olurdu enin ol, umarım tez zamanda gebe kalırsın

Kızlar acil bugün adet günüm test yaptım ve silik çıktı bakar mısınız yanlış görmüyorum yine dimi bide silik çıkması normal mi

Eklentiler

• 20240704_073328.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar acil bugün adet günüm test yaptım ve silik çıktı bakar mısınız yanlış görmüyorum yine dimi bide silik çıkması normal mi
Görünüyor sanki biraz. Kaç dk oldu yapalı. Tam 5 dk bekledikten sonra biraz daha koyulaşır normalde. Adet günü için biraz silik sanki ama geç döllenme olabilir. Bi de testlerin hassasiyeti ve farklı ben 870 lerdeyken aşırı silik testim vardı. Kan verin bence adet gününüzse. Ya da yarın sabah da yapıp koyulaşmayı takip edebilirsiniz

Evet biraz daha koyu koyulaştı ama çok değil yarın sabah kan vereyim diyorum daha önce kimyasal bi gebelik yaşadım ya buda öyleyse birde belim hala ağrıyor normal mi sence korkuyorum

Evet biraz daha koyu koyulaştı ama çok değil yarın sabah kan vereyim diyorum daha önce kimyasal bi gebelik yaşadım ya buda öyleyse birde belim hala ağrıyor normal mi sence korkuyorum
Bel ağrısı kasık ağrısı batmalar kramplar hepsi normal. Dinlenince geçen ve Artan bi ağrı olmadığı sürece korkma demişti doktorum. Umarım sağlıkla devam eder, kan verip netleştirmek en güzeli. İnş sağlıkla devam eder

Çokk teşekkür ederim inşallah bu sefer kaybetmek istemiyorum Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhabalar kızlar vaktinizi aldığım için şimdiden kusura bakmayın lütfen 5 gündür gecikmem var aşırı derecede sut gibi akintim var açlık hissim ve hafif mide bulantısı var idrar testi yaptım evde 4 .gün negatif di bugun ilk idrarla yaptım sanki gölge gibi ikici cizgi çıktı belkide hayal görüyorum sizden ricam bakarmisiniz fotoğrafa kan vermeye yarın gidicez eşimle

Eklentiler

• 20240902_070348.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…