LÜTFEN EMPATİ KURUP ÖNERİLERİNİZİ UAZIN

sonunda anlayan biri allah bin kere razı olsun cevap aramak isteyenlerde bu yorumu okusın lütfen herkes yargılıyor işte nasıl bırakıcaksın yanında götür eşin kabul etmezse vicdansızdır bizde biliyoruz yanımıza almayı ama imkansız işte ölmüş olsa sakat olsa başım üstüne ama ben kardeş bakıcam hemde cocugum gibi annesi uyuşturucu keyfi yapıcak oh be mis. son care kurumlar var ama ne kadar güvenlidir ona şüpheliyim

Annene bırakırsan annen ya uyusturucu etkisindeyken çocuğu satar ederse istismar edilirse öldürülürse of Allahım korusun
Yanınıza almayacaksanız devlet koruması alsın böyle anneye bırakılmaz her şey gelir basına çok küçük daha

Ne yap et yanına al. Gönlüm el veriyorsa kuruma ver. Herkesin kişiliği farklıdır kardeşimi kuruma bırakıp ben kocamla eglenemezdim
devlet korumaaı hakkında. bilginşx varmı cocuklara iyi davranılıyormu dayak şiddet istismar varmı annesine zaten bırakmam

Bence o adamla evlenme. 4 yaş bebeği yük gören seni de yük görür. Kaldı ki annenin durumunu bildiği için sana da ne yapsam gidemez diye pek güzel evlilik yaşatmaz. Belli yani değişmiyor.
Olaya annem keyif yapacak diye bakmayacaksın 4 yaşında bebeği o rezil hayata mi bırakacaksın yoksa kurtaracak mısın? Ha zaten sevgilin de kötü biri sen ayakların üzerinde dur kardeşini koru kolla.

Herkes yanına al diyor da,annesi bakmasa da bakalım çocuğu verecek mi,vermek istemiyorsa zorla da olsa alır o çocuğu
kavga eder annelik taslar iki güm sonra beni arar bakamıyprum diye. cocugun uykusu geliyor yan yanayız anneöde yanımızda mesela git cocugu uyut diyor bana bağırarak sanki benim cocugum kaldırıp ne cocugunu yediri ne icirir böyle bi kadın

Canım bak doğru insan doğru eş zaten böyle bir durumda minicik çocuğun öyle bir ortamda kalmasına gönlün razı olmayan kişidir maalesef ki senin evleneceğin insan bence doğru insan değil merhamet olsa zaten kardeşini al der..
Böyle bir insan seni de ileride üzebilir bence çok güvenme

Evet onu demek istedim siz alsanız da huzur vermeyecek gibi,

maalesef durum böyle değil hani ayakların üstünde dur cocuga bak. bakmaktan 21 yasındayım bi işte bile calısamıyorum kaldıki kardeşime bakayım ve maalesef benimde hayatım var daha 21 yasındayım başka şeyler düşünmem gerekirken kardeşimi fazlasıyla düşünüyorum zaten

Sevgiliniz de hakli. Kolay kolay kabul etmez kimse uzaktan konuşması kolay. İnsan kendi çocuguna zor bakiyor yeri geliyor maddi manevi. Kuruma verip sürekli ziyaret etmeniz en mantıklısı. Umarim anneniz tekrar hamile kalmaz.

Kardesini nasil birakican, gozu donup oldurmeyecegi ne malum? Cok haberi cikiyo boyle bagimli annenin eziyet edip oldurdugu

Sevgiliniz de hakli. Kolay kolay kabul etmez kimse uzaktan konuşması kolay. İnsan kendi çocuguna zor bakiyor yeri geliyor maddi manevi. Kuruma verip sürekli ziyaret etmeniz en mantıklısı. Umarim anneniz tekrar hamile kalmaz.
kardeşimin kücüğüde doğdugu an evlatlik verildi. cok sağolun anlayışlı yorumunuz icin peki kuruma verildi diyelim annesi almak istese verirlermi yada hep kurumda kaldo diyelim sürekli görme şansım varmı

Şöyle bunu yargılamak olarak düşünmeyin kendi çerçevesinden bakıyor herkes ona göre yorum yapıyor.
Öncelikle 21 yaş evlilik için çok erken.
Ben kendi hayatımı kurmaya çalışırdım ancak evlenmek için acele etmezdim.
Çalışır çabalar okur meslek sahibi olur kendi evimi açardım.
Kardeş meselesine gelince çok üzgünüm ama evlenecekseniz o çocuğu sevgi evlerine vermeniz daha doğru olur.
( Uzun vadede evliliğinizde sıkıntı yaratır )
Sevgi evlerinde kurum müdürüyle görüşüp kardesinizi sık sık ziyarete geleceğinizi mutlaka söyleyip hafta sonları ziyaret edip sahipsiz olmadığını gösterebilirsiniz.
İstismar vakaları genelde sahipsiz görülen çocuklarda oluyor çok üzgünüm bu satırları yazarken.
Ve annenizden de kardeşinizi koruyun istismar illa cinsel istismar olmuyor aslında annenizde o çocuğu şu an istismar ediyor böyle davranarak onun eline bırakmayın kardeşinizi.

vicdan yapcak olsam burda tanımadıgım insanlara nşye yapayım geçmediyse defolunnn derdim karılırmıs :d hadi ya

E Aradigin cevabi bulduysan yazmaya ne hacet. Vicdanin rahatsa mutluluklar

Sen evliliği çıkış yolu görmüşsün ama işte öyle olmuyor. 23 yaşımda evlendim. İşim de vardı eli yüzü de düzgünüm. Kapımda yatardı evlen benimle diye. Herkes hayrandı onun bana olan aşkına. 10 yıl sonra kucağımda 2 çocukla aldatıldım dolandırıldım. Sen de bu adamı çıkış yolu görme. Kardeşin büyümüş. Tüm gün kreşe verilebilecek bir yaşta.hatta devlet anaokuluna da gider. Sabah bırakıp işe geçersin. Akşamda alırsın gelirsin. Sonra da daha iyi bir insan çıkarsa karşına evlenirsin. Korkarak soruyorum kardeşin kız mı?
Bir de babası nerede?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…