lütfen cvp.....

yexsxbxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.274
10
43
doktor bey aslında benim sorunum tüpelerimle ilgili değil....benim başımdan 3 ameliyat geçti çikolata kistlerimden dolayı...en sonki amelayımda tüplerimde sıvı birikmesinden dolayıydı ve tüp bebek deneyecektin tüplerim alınması gerekiyordu...ve alındı...öyle tüp bebek denedik...ama aksilikki embriyolardan bir tanesi rahimle tüplerin kesiştiği yere tutunmuş....keseyi görene kadar değerlerim katbe kat artıyordu.....sonra sağ kasığımda ağrılar oldu çok fenaydı...sonra bir baktıktı o kadar ters bir yere tutunmuşki...kaç doktor baktı..şoka girdi...tüplerimin olmamasına rağmen oraya nasıl gitmiş tutunmuş anlamayamadılar...dünyada 5. vakaymıymışım böyle olan.... 5 gün hastanede yattım b hcg değerlerim her geçen gün düşüyordu artık...bebek gelişimini durdurmuştu...doktorum ameliyatı çok tehlikeli buldu...çünkü çok ters bir yere tutunmuş embriyo...allah korusun rahimin yırtılabilir...iç kanma olabilir dedi...ve daha önce 3 kez ameliyat olduğum için ve en son ki ameliaytıma bu doktorum girdiği için ve içerisinin ne durumda olduğunu (yani yapışıklıklıklarımı)bildiği için....ameliyat etmedi...üzerinden hemen hemen 3 ay geçti ve ben hala ondan kurtulmuş değilim...yani en son yaklaşık 1 ay önde kontrole gittim hala ordaydı...değerim neyseki 0 a düştü...embriyodada azda olsa küçülme var dedi doktor...onun dışında başka birşey yok...zaten şuanda orda kan pırtısı şeklindeymiş...doktor ne bir ilaç nede bir ameliyat öneriyor...her ikiside tehlikeli olabilirmiş...bende böyle çaresiz beklemedeyim...arada sancılarım oluyor kasığımda...

sizde böyle beklemek normal mi???bunun bana bir zmararı olurmu??*ameliyat tek çözüm mü???? çok yazdım farkındayım kusura bakmayın...lütfen beni aydınlatırmısınız????

Merhaba yeşbü,

Ölçüm sonrasında kanda ß-hCG değerinin 0 çıkması ile artık rahatlayabilirsiniz. Korkulacak bir şey yoktur, merak etmeyiniz. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

yani o yerleşen ebriyonun orda durmasının bana şuanda bir zararı yok mu??? hatta orda ağrılar hissetmeme rağmen...

yani o zaman sizin bu yazdıklarınızdan ameliyat olamam gerek olmadığım mı çıkıyor??? peki ondna ben nasıl kurtulacağım ameliyatsız..3 aydır kendi kendine düşmesini erimesini bekliyoruz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…