lütfen çok acil fikir ve yardım bekliyorum!!!

tnmsz

yoruldum...
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
67
1
39
1 -5 ağustos tarihlerinde eşimle uygun bir tatil istiyoruz.ama ben tesettürlüyüm.çok lüks bir otel aramıyorum.İslami olarak geçen oteller de bana çok hitap etmiyor.sakin kapalı olarak da rahat edebileceğim antalya otelleri tavsiye edebilir misiniz?
teşekkür ederim......

Merhaba,

Satışını gerçekleştirdiğimiz tesisler içerisinde tesettür oteli bulunmuyor

Antalya dışında düşünebileceğiniz başka bölgeler olabilirmi acaba ?

Saygılar.

ben de tesettür aramıyorum ama sakin az kişiniz olduğu havuzu olmasa da olan denize yakın bir yer var mı acaba?
teşekkür ederim

merhabalar bu sene temmuz ayında dört kişi kalabileceğimiz edirne enez civarında bi ev kiralamak istioruz bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba,

malsef kiralık yazlık konusunda yardımcı olamıyoruz ,

ancak alternetif bölegelerde tatil düşünebilirseniz size uygun tesisler önerebilirim

saygılar.

merhabalar benimde bir sorum olacak sidede jandarma kampına yakın bir pansiyon arıyoruz günübirlik kampa girebilmek için bir arkadaştan duydum zeynep pansiyon diye bir yer varmış burası hakkında bilgisi olan yada kampa yakın bir pansiyon bilen varsa bilgilendirirse çok sevinirim cevabınız için şimdiden teşekkürler

Bera otel! BERA HOTELS - Alanya Bu adrestende tanıtıcı videosunu izleyip hayran kalabilirsin! Şahsen ben bu pazartesi oraya gidicem hem denizede yakın tavsiye ederim... Döndükten sonrada bilgi paylaşımında bulunabilirim isterseniz...

Merhaba Deniz 15,

Gtmeyi düşündüğünüz tarihleri ve günlük bütçenizi bana iletirseniz

size side bölgesinde bulunan tesislerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verebilirim,

saygılar

günlük 100 tl 15-20 Temmuz civarı 5 gün ayrıca çolaklı mevkiinde bildiğiniz pansiyon varsa günlük kişi başı sadece yatak fiyatını biliyorsanız sevinirim araştırmalarınız için teşekkürler

Merhaba tnmsz,

Size Fethiye bölgesindeki tesislerimizi incelemenizi tafsiye ediyoruz, hem rahat hemde aile ortamı olan bazı otellerimizi incelemeniz için yazıyorum.

Fethiye Otelleri:

Fethiye Otelleri:
Akdeniz Beach Otel
Green Forest Otel
Mimoza Otel
Turkuaz Garden Fethiye
Remer Otel
Pine Hill Holiday Otel
Pelin Otel

Bu otelleri düşünebilirsiniz... Eğer otelde kalmak istemez iseniz size yine fethiye bölgesiniz önereceğim.

Şimdiden iyi tatilller:1rolleyes:

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X