Lütfen cevaplayın bilgilerinize ihtiyacım var

nurdan1188

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
8
0
ARKADAŞLAR MERHABA. MERAK ETTİĞİM ŞU. BEN NORMALDE 28 GÜNDE 1 ADET OLURUM ADETLERİM DÜZENLİDİR. 23 KASIMDA ADET GÖRMÜŞTÜM. ARALIKTADA TAM 28 GÜN SONRA YANİ 21/12 DE. FAKAT ADETİMDEN 9 GÜN ÖNCE KASIKLARIMDA AĞRILAR BAŞLADI YANİ ÇOK FAZLA DEĞİL AMA HİSSEDEBİLİYORUM. HAFİF AĞRILAR. DAHA SONRA ADETİMİ BEKLEDİM. ADETİME 2 GÜN VARKEN BÖYLE ŞEFFAF AKINTIYLA BERABER PEMBE KAN GELDİ. HASTALANIYORUM ZANNETTİM. AMA HASTALANMADIM. FAKAT 2 GÜN SONRA TAM GÜNÜMDE HASTALANDIM. FAKAT BU EN SON ADETİMDE DAHA HAFİF GEÇİRDİM. YANİ NORMALDE 7 GÜN SÜRERKEN 5.GÜNDE BİTİİ VE ÇOK YOĞUN DEĞİLDİ. AETİMDEN SONRA DA KASIKLARIMDA HALEN AĞRI VAR. BELİM DE AĞARIYOR. ARADA ANLIK ÇARPINTI OLUYOR. BU NE ACABA HAMİLE OLABİLİR MİYİM? GERÇİ ADETİMDEN ÖNCEKİ HAFTA 2KERE TEST YAPTIM NEGATİFTİ. FAKAT ŞÜPHELERİM GEÇMEDİ. SİZCE NE OLABİLİR? LÜTFEN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIN BENİMLE...:ecrin_bebek:

Bence kendini çok fazla dinleme için rahat etmediyse bi test daha yap üşüttüysen o zaman da böyle şeyler olabiliyo

Canım hamile olabilirsin ama yinede fazla ümitlenme en iyisi sen bir kan testi yaptır için rahat olsun

Bencede canım üşütmüşte olabilirsin ama yinede için rahat etsin istiyorsan kan testi yaptır böylece aklında şüphe kalmaaz..

MERHABALAR.
BEN YENİ ÜYE OLDUM ÖNCEDEN ÇOK TAKİP ETTİM SİZLERİ.
sorum şu adetim normalde 6 gün sürer 3 günde bitince adetin bittiği gün doktora gittim dr. normal gebelikte yok yumurtlamışın yumurtan çatlamış dedi.anlamadım hiçbirşey yeni evli olduğum için pek bi bilgim yok da.
o gece biz ilişkiye girdik ve ben ondan bi kaç gün sonradan beri bi tuhaf oldum yorgunluk kasıklarda batmalar mide bulantısı falan idrar testi yaptım negatif çıktı.adetime daha 15 gün var zaten sizce hamile olabilir miyim?bu arada ilişkiden sonra da az bi kanama sonrasındadakahverengi lekelenmeler oldu.
önümüz yılbaşı malum böyle bi ihtimal olabilirse içki içmeyeceğim yardımcı olabilecek biri varmı??

MERHABALAR.
BEN YENİ ÜYE OLDUM ÖNCEDEN ÇOK TAKİP ETTİM SİZLERİ.
sorum şu adetim normalde 6 gün sürer 3 günde bitince adetin bittiği gün doktora gittim dr. normal gebelikte yok yumurtlamışın yumurtan çatlamış dedi.anlamadım hiçbirşey yeni evli olduğum için pek bi bilgim yok da.
o gece biz ilişkiye girdik ve ben ondan bi kaç gün sonradan beri bi tuhaf oldum yorgunluk kasıklarda batmalar mide bulantısı falan idrar testi yaptım negatif çıktı.adetime daha 15 gün var zaten sizce hamile olabilir miyim?bu arada ilişkiden sonra da az bi kanama sonrasındadakahverengi lekelenmeler oldu.
önümüz yılbaşı malum böyle bi ihtimal olabilirse içki içmeyeceğim yardımcı olabilecek biri varmı??

Rengline daha 15 gün var ise bunu bilmek imkansız..Bunları yaşaman da normal..Lekeler de normal..
Renglini bir kaç gün geçtikten sonra öğrenebilirsin..

X