Lütfen cevap verir misiniz

Benimkide farklıydı aşırı yoğun değildi mesela . Ilacin etkisinden olduğunu düşünüyorum. Seninki nasıldı
İlk gün çok koyuydu hem kıvam olarak hem renk olarak bordo siyah gibi ve ölmek gibi katı akıyordu ikinci gün normal adet gibi canlı kirmizi oldu ama az oldu üçüncü gün az kırmızı ama gittikce azaldı dört ve beşinci gün kahve rengi lekelenmedden bir tık daha fazlaydı normalde beş gün suruyor gene beş gün sürdü bittiği günden beri aşırı şişkinlik hissi var sürekli sonraki adetime 12 gün kaldi günümde olmuştum ilaçtan sonraki ilk adeti içim rahat etmedi ikinci adeti bekliyorum

Merhaba yorumları okudum ve korktum açıkçası bende aynı hapı az önce içtim. Ara kanama herkeste oluyor sanırım ? Son durumlarınız nedir kızlar ?

Merhaba yorumları okudum ve korktum açıkçası bende aynı hapı az önce içtim. Ara kanama herkeste oluyor sanırım ? Son durumlarınız nedir kızlar ?
Hayır bazılarında olmuyormuş bi hafta içinde bi kanama olursa sorun yok demekmiş ama eğer olmazsa etkisiz olduğu anlaminada gelmiyormuş eğer gününde adet olursan sorun yok demekmis doktorlar sitesinde böyle yazıyor canım . Senin kaç gün oldu içeli

6 Ağustos’ta içtim canım 4 gün olacak

6 Ağustos’ta içtim canım 4 gün olacak
Benim altıncı gün geceden belli oldu sabaha regli gibi kanamam olacağı regli olacağım zaman karnım inanılmaz şekilde dümdüz olur iceri göçer geceden öyle oldu Allah Allah sanki regl olcam dedim sabahı ara kanama gördüm herkes iyi olmuyor ama konuştuğum yedi kişiden üçu felan yaşamıştı bende oldu

Bu markadan ilk kez içtim diğer içtiklerimde hiç öyle kanama olmamıstı bakalım bundan ne olacak merak ettim

Bu markadan ilk kez içtim diğer içtiklerimde hiç öyle kanama olmamıstı bakalım bundan ne olacak merak ettim
Hangi marka ?
Canım bis seninle ilk adeti tuhaf olmuştuk . Bu son oldugun adet yoğun muydu

Paylaşırım tabi. benim regl çok ağrılı geçer ilk günü şimdi bunu duydum korktum açıkçası. daha da ağrı düşünemiyorum.

Paylaşırım tabi. benim regl çok ağrılı geçer ilk günü şimdi bunu duydum korktum açıkçası. daha da ağrı düşünemiyorum.
Benimde herzaman ilk gün çok ağrılı olur kendime işkence etmemek için ağrı kesici içerim dedim ki bu defa icmicem çünkü önceki adetim çok hafif geçmişti bir garipti bu regl ağrı kesici kanamayı keser die içmemeye karar verdim ama okadar şiddetli bir ağrı yaşadım ki çocuk doğuruyor gibi kasılma normalde kasılıp geçer ya o olmadı kasıldı kaldı elim ayağım düştü tansiyonum düştü kivrandim ağlıyordum sonunda dayanamadım içtim ağrı kesici

Ay sus sus Çok geçmiş olsun bakalım bende yaşayıp göreceğim…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…