Lütfen cevap verir misiniz

Kahve lekelenme oluyor çok az silince pembe gibi dördüncü günüm bugün başka birşeyim yok günümde adet oldum die birşey olduğunu düşünmüyorum biraz normal adetimden farklıydı oda yani ilaç yüzündendir die düşündüm sen nasılsın canım
Elhamdülillah çok sevindim senin adına. Ben iyiyim çok şükür adet olsam rahatliycam inşallah . Duanda beni unutma olur mu

Seninle birlikte bende geri sayım yapayım bir haftan kaldı inşallah son günlere doğru bol bol yürüyüş yap
Aynen kardeşim bi daha ölsem beni ateşe atsalar dahi harama yaklaşmam. Allah affetsin bizi . Ve sana teşekkür ederim motive ediyosun beni. Bi de bi şey sorucam canım hani ilaçtan sonra adet gibi olduk ya ondan sonraki günden itibaren mı hesapliycaz adet olucagimiz günü.

Aynen kardeşim bi daha ölsem beni ateşe atsalar dahi harama yaklaşmam. Allah affetsin bizi . Ve sana teşekkür ederim motive ediyosun beni. Bi de bi şey sorucam canım hani ilaçtan sonra adet gibi olduk ya ondan sonraki günden itibaren mı hesapliycaz adet olucagimiz günü.
Allah razı olsun sende bana moral verdin. Yok normal ilaçtan önceki adetinden itibaren say ben tam günümde oldum eğer ilaçtan itibaren saydaydin 13 14 üne denk geliyordu bende bunu çok düşündüm acaba ilaçtan sonra mı saymam gerek die ama yok ilk adetimden sonraki tarihte geldi

Allah razı olsun sende bana moral verdin. Yok normal ilaçtan önceki adetinden itibaren say ben tam günümde oldum eğer ilaçtan itibaren saydaydin 13 14 üne denk geliyordu bende bunu çok düşündüm acaba ilaçtan sonra mı saymam gerek die ama yok ilk adetimden sonraki tarihte geldi
Tamam canım teşekkür ederim ara ara konuşalım yine

surtunmeyle hamıle kalınmaz. mumkunse bıdahakı sefere partnerıne perezervatıf alın hem daha ucuz hem daha guvenlı hem de daha saglıklı.. erkekler umursamayabılır de sen barı dusun... ıstemeden dersen tacız tecavuz gbı olur bencee oyle deme. erken adet gormussun ya da ara kanama bu.
Ara kanama olması riski kaldırmış mıdır?

İnşallah inşallah dün bitti sandım kanama bugün biraz kırmızı birazda kahve gene olmuş dördüncü gündü bugün adet görmüş oldum inşallah birşey yok ya hala içim rahat değil 😞
Canım sen normal adet gördün işte üzülme artık rahatla Allah 'ın izniyle bi şey olmiycak. Bende bi adet olsam şüphelerim gidecek

Inşallah kardeşim saol ya .

Canım ben adet oldum :)

X