Lütfen cevap verir misiniz

Hayır daha olmadım canım program 20 Ağustos gösteriyor ama belki 1-2 gün önce ya da sonra olabilirim. Kasık ağrım oluyor. Bide inanılmaz yorgun halsizim. Acaba haptan mı anlamadım. Kanamamda olmadı benim.
Hap halsizlik yapıyor. Bi de bazılarında kanama oluyor bazılarında olmuyormuş. Inşallah gününde olursun bende 2. Adetimi bekliyorum

Canım merhaba , ben adet oldum bugün tam günümde ama az az geliyor adetim sence neden . Benim gibi yaşayan oldu mu okudun mu hiç bu tarz bi şey?
Çoğunlukla yoğun geldiğini okudum geçen ay benimde aşırı yoğun gelmişti önceki ay ilaçtan hemen sonraki regl çok azdı bende sonraki ikinci regl çok sancılı ve çok yoğun olmuştu üç aya kadar etkiliyormus çok mu az geliyor şuan kaç gün oldu regl olalı ne kadar az

Çoğunlukla yoğun geldiğini okudum geçen ay benimde aşırı yoğun gelmişti önceki ay ilaçtan hemen sonraki regl çok azdı bende sonraki ikinci regl çok sancılı ve çok yoğun olmuştu üç aya kadar etkiliyormus çok mu az geliyor şuan kaç gün oldu regl olalı ne kadar az
Bugun 2. Gün .Elhamdülillah bugün normale döndü yoğun ve ağrılı Allah a hamd olsun 😊 resmen agrım var diye şükredicem☺

Aynen
Inan bende üzülmüyorum ama çok ağrıyor. Artık risk yok demektir elhamdülillah değil mi 😊
Yok demektir bende regl olmama rağmen risk olmamasına rağmen hala stresli hissediyorum ama hep iki ay regl gördüm o yüzden hamile olduğumu anlamadım dienler yusunden 😡😞 benim bildiğim hamilelik gecikme ile başlar regl görülmez ama bakıyorum ha bire regl görüyordum dienler var lekelenmeyi regl mi sanıyorlardı acaba

Aynen
Yok demektir bende regl olmama rağmen risk olmamasına rağmen hala stresli hissediyorum ama hep iki ay regl gördüm o yüzden hamile olduğumu anlamadım dienler yusunden 😡😞 benim bildiğim hamilelik gecikme ile başlar regl görülmez ama bakıyorum ha bire regl görüyordum dienler var lekelenmeyi regl mi sanıyorlardı acaba
Bencede öyle. Bi doktorun yazısında okudum bu kadar cahillik olmaz diyordu hamile bi kadın adet göremez diyordu.

Bencede öyle. Bi doktorun yazısında okudum bu kadar cahillik olmaz diyordu hamile bi kadın adet göremez diyordu.
Aynen bende okudum gebelikte kanamalar olur ama düzenli regl görülmez die boşuna evham yapıyoruz bu üçüncü regl olacak inşallah şunlar olmasa aklımda soru kalmayacak da su regl gördüm diyenler yüzünden insan acaba dio

Aynen bende okudum gebelikte kanamalar olur ama düzenli regl görülmez die boşuna evham yapıyoruz bu üçüncü regl olacak inşallah şunlar olmasa aklımda soru kalmayacak da su regl gördüm diyenler yüzünden insan acaba dio
Aynen canım. Bi de benim hâlâ agrım var bi de bulantı adetimde yoğun. Sende bulantı oldu mu

Yok ama baş dönmesi çok oluyor bide halsizlik anlamadım neden bu var hala siskinlik var ilaçla başladı hala bir garip şişkinlik ara ara basıyor
Şişkinlik bende de var. Ne iğrenç bi hapmış bu . Allahm bize acıdı çok şükür adet olduk. Başımıza daha kötü şeyler gelebilirdi . Bi daha asla düşmeyelim böyle bi hataya

Şişkinlik bende de var. Ne iğrenç bi hapmış bu . Allahm bize acıdı çok şükür adet olduk. Başımıza daha kötü şeyler gelebilirdi . Bi daha asla düşmeyelim böyle bi hataya
Allah korusun ya birdaha böyle aptallık etmem. Gerçekten iğrenç bir hap okadar etki ettiki şişkinlik iki aydır geçmiyor tam geçti diorum birdaha başlıyor halsizlik sıcak basmaları felan

Ella kullananlarda ara kanama olmamıştı ama ertes kullananlarda olmuştu bende bunu kullandım sonraki regl çok ilginç oldu ama ikinci reglde okadar kötü ağrılar çektim ki baygınlık geçirecek gibi hissettim merak ettim acaba sizde olan etkilerini benimle paylaşırmısınız ?
Merhaba bu sabah adet oldum ağrım yoktu şükür diğer ay olduğumda ağrır kesin benim bir ay ağrısız diğer ay ağrılı oluyor takvime göre 20’si gözüküyordu.

Çok sevindim darısı diğer bekleyenlerin başına
Kızlar ne durumdasınız ? Allah’ın belası hap ella beni öldürdü öldürdü adetime 1 gün var 5. Adetim şu yorum yapanlar belamı belledi. 3 defa test yaptım negatif 43.46.60 gün hepsi negatif 4 defa adet oldum ama 2. Adetim 4 gün sürmüştü. Diğeri 6 benim yarın ya da öbürgün tekrar adet olmam lazım ya olmazsam ben halen üstüne görmemidir ne boktur halen ödüm kopuyor uyuyamıyorum obsesyon olmuş ağır depresyon ve takıntı tanısı kondu Dr tarafından ağır haplar kullanıyorum artık.

X